В суботу завершився Форум молоді міста Києва


12-й годині суботи у колонній залі будівлі на Хрещатику, 36 зібралося близько 180 людей – керівнки молодіжних та дитячих громадських організацій, а також деяких органів студентського самоврядування. На порядку денному стояло два головні питання: затвердження Резолюції Форуму молоді міста Києва та голосування за кандидатів до Ради з питань молодіжної політики при КМДА.

Незважаючи на період для попереднього обговорення, багато учасників Форуму вирішили висунути свої доповнення та поправки до документу безпосередньо перед голосуванням. Учасники більшістю голосів схвалили пропозицію прийняти представлений проект Резолюції за основу, а прийняті у письмовій формі доповнення та поправки мають бути опрацьовані та включені до документу пізніше.

Процес вибору кандидатів до Ради з питань молодіжної політики при КМДА завершився близько 20:30 години. Результати підрахунку були оприлюднені одразу по його завершенні та є основою для подальшого процесу формування дорадчого молодіжного органу при КМДА.

Більш детальну інформація про підсумки Форуму молоді та процес формування Ради з питань молодіжної політики буде повідомлено найближчим часом.

Інформація Відділу молодіжної політики Головного управління у справах сім'ї та молоді КМДА.Bookmark and Share