Рішення ЦП МНК: Легендарний табір „Лисоня” буде трансформовано


Традиційно значна увага була приділена огляду діяльності обласних організацій. Окрім традиційних звітів, Радою Честі були оприлюднені результати моніторингу регіональних структур МНК. Позитивні тенденції у діяльності показали Тернопільська та Дніпропетровська обласні організації. Також були виявлені недоліки в роботі Миколаївського та Запорізького осередків, за що їх керівникам були винесені відповідні резолюції.

Затверджено результати звітно-виборчих конференцій у Сумській та Харківських організаціях МНК і надані відповідні дозволи на реєстрацію осередків.
Керівництво МНК дійшло спільної згоди, що організація демонструє чітку тенденцію до збільшення свого впливу у молодіжному середовищі в регіонах України.
За ініціативою Ради Честі, було заслухано звіти членів Центрального Проводу МНК, зокрема Голови організації, заступників, голови Секретаріату та відповідальних за напрямки роботи. Голова МНК Ярослав Іляш розповів про візит до Великої Британії, його результати та перспективи співпраці з українською діаспорою.

Серед інших звітів було відзначено офіційну реєстрацію всеукраїнської газети МНК - "ТЕРЕН - Україна" та здійснення комплексу заходів для покращення грантової діяльності організації.
Кадровим рішенням даного засідання стало виведення Кузана Сергія зі складу Ради Честі та введення його до Центрального Проводу замість Олексія Слободянюка. Доукомплектували Раду Честі Балабком Максимом.
Під час обговорення таборового сезону та пропозицій на 2008 рік прийнято ряд принципових рішень. Дівочий табір "Руса Коса" буде проведено на Волині. Табір-джамборі "Повстанська Ватра" буде розділений на три частини, стане міжрегіональним і одночасно проводитиметься на Заході, Сході і в Центрі України.

Важливим і емоційним виявилось питання про трансформацію табору "Лисоня ім. Івана Гавдиди", який проводився МНК останні десять років на Бережанщині. На даний час опікуватися цим табором зголосилася держава з метою патріотичного виховання шкільної молоді даного регіону. Тому Центральним Проводом МНК було прийнято рішення про перенесення "Лисоні" в іншу область України, буде змінена назва, при цьому залишиться ім`я Івана Гавдиди та збережуться всі правила, принципи і традиції цього легендарного вишкільного табору.
У грудні в м. Києві буде проведено тренінг-семінар з оргроботи. А святкування чергової річниці МНК відбудеться у лютому в Тернополі. Також була розглянута пропозиція про проведення наступного року внутрішньо-організаційної конференції.

Засідання також відвідав Михайло Ратушний, депутат Верховної Ради України II-IV скликань. „Враховуючи ваш досвід роботи в організації, з органами влади, я б хотів побажати вам активніше долучатись до політичних процесів в державі ”, - наголосив пан Михайло. Також він розповів про діяльність Української партії, членом якої він є, та запропонував співпрацю між УП та МНК.

На завершення роботи всім обласним організаціям МНК доручено розробити плани діяльності на 2008 рік з обговоренням на майбутньому тренінг-семінарі

Інформцентр МНК
Bookmark and Share