УЧАСНИКИ ШКОЛИ МОЛОДОГО ЛІДЕРА «ПОЧНИ З СЕБЕ – ЗМІНИ КРАЇНУ» ПРОТИ КУРІННЯ В ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ


Мета акції - не примусити курців припинити палити, а захистити всіх людей від примусового вдихання токсичних речовин тютюнового диму (пасивного куріння).

Після шаленої ходи, учасники показали в театралізованій формі людську байдужість курців до тих, які не курять. Також нагадали миколаївським громадянам про Закон, в якому забороняється куріння тютюнових виробів на робочих місцях та в громадських місцях, за винятком спеціально для цього відведених місць.

Перед тим, як спалити труну з байдужим ставленням до некурців, учасники провели аукціон "Нікотин на Вітамін", на якому банан обміняли на 3 сигарети, яблуко - на 2 і 21 сигарету віддали за ківі.

За даними звіту, через пасивне куріння в 2005 році в США померло 46 тисяч некурящих людей. Якщо прийняти, що в Україні живе в 6 разів менше людей, ніж в США, а поширеність активного куріння в 2 рази більше (а пасивного ще більше), то виходить, що в Україні від пасивного куріння вмирає приблизно 17 тисяч людей на рік або 2 людини щогодини. Невже цього замало аби задуматись про здоров'я тих, хто поряд?

Куріння є не лише особистою проблемою кожної людини окремо, але й гострою соціальною проблемою, з якою пов’язане майбутнє всього людства.

Ан.нет:) Литвиненко

Підготувала: Ан.нет:) Литвиненко
mail: an.net_smile@mail.ru
Bookmark and Share