До Дня боротьби із Снідом Студентське братство Львівщини проводить проект «Сплануй свою сім’ю»


У понеділок, 3 грудня о 18.00 год. в рамках проекту відбудеться вечірка для молоді у клубі Пікало, що на вул. Зеленій, 88. У вівторок, 4 грудня у клубі Пікасо відбудеться молодіжна гра «Що? Де? Коли?». У грі візьмуть участь 20 студентських команд. Також з 11 до 14 грудня у вищих навчальних закладах громадська організація Студентське братство Львівщини буде проводити лекції у вищих навчальних закладів на тему репродуктивного здоров’я молоді. Організатором заходів є громадська організація «Студентське братство Львівщини. За підтримки управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради.

«Основними проблемами питання репродуктивного здоров’я є: невиношування вагітності, високий рівень абортів, захворюваність населення інфекціями, що передаються статевим шляхом, високі темпи поширення ВІЛ/СНіДу, висока онкологічна захворюваність, проблеми перинатального інфікування новонароджених. Саме з цією метою наша громадська організація вирішила реалізовувати проект «Сплануй свою сім’ю», - повідомила координатор проекту Лідія Томська.

«Також до Дня боротьби із СНіДом в рамках проекту Студентське братство Львівщини видасть інформаційний посібник та буклети», - додала Лідія Томська.Bookmark and Share