Звернення


Системна, затяжна суспільно-політична криза в Україні стала красномовним, переконливим доказом нестачі в державі політиків, державних діячів та владних управлінців з державницьким мисленням та відчуттям відповідальності за життя та добробут своїх громадян, суспільства і держави вцілому. Щоб виправити ситуацію та здійснити реальні зміни, які б якісно покращили життя кожного українця, має з`явитися якісно нове покоління молодих лідерів – нове за світоглядом, нове за моральними та професійними якостями, нове у відношенні та підходах до організації життєдіяльності суспільства, і головне – з чітким усвідомленням особистої відповідальності за подальший розвиток своєї країни.

Щоб прискорити цей процес необхідно об`єднати та скоординувати діяльність усіх, кому небайдужа доля нашої Батьківщини. Саме це є ключовим завданням мережі соціально-відповідальних громадян та організацій – Форуму молодих лідерів України.

Бурхливі події останніх років довели, що молодь України стурбована долею власної країни. Ми в цій країні народжені, навчаємося, працюємо і самі від нас залежить, яким буде життя у ній завтра, в якій Україні будуть жити наші діти.

Ми живемо у чудовій країні нереалізованих можливостей і наше завдання – допомогти їй ці можливості реалізувати в повній мірі на благо кожного з нас. Не можу і не хочу пасивно спостерігати за тим, що відбувається в державі, і тому знаходжуся в перманентному пошуку, як зробити Україну кращим місцем для життя кожного громадянина. Впевнений, що таких як я – мільйони, але ми роз`єднані. Єднаймося!

Разом ми зможемо змінити країну на краще!


З повагою та впевненістю в успіх,
Ігор Шевченко
Засновник Форуму молодих лідерів України
www.shevchenko.info


P.S. Молодість – це не період в житті, це стан душі.
Bookmark and Share