Житомир визначив Студента року!


У п’яти конкурсах студенти намагалися якнайкраще проявити свої здібності та таланти.

Спочатку учасники мали самовихвалятися і переконати членів журі та всіх присутніх, що вони найкращі.

У конкурсі «Драконада» спудеї представляли на суд публіці цікаві сценки про своїх улюблених (чи не дуже?) деканів. Хоча дехто пішов далі. Наприклад, Дмитром з Європейського був складений цікавий словник сучасного студента.

Наступним був конкурс на збирання грошей – «Удар ложкою». Кожен студент мав просто змусити присутніх у залі кинути найбільшу кількість грошей саме йому. До чого тільки не вдавались учасники: голосом одного з українських політиків переконували відвідати Донецьк і купити карамельку, просили допомогти культурі, розповідали, що гроші їм взагалі не потрібні і т. ін.

Серйозне інтелектуальне випробовування влаштував учасникам Президент ліги інтелектуальних ігор «Sabios» Віталій Кічкірук, у якому студенти показали не стільки свої знання, скільки вміння логічно мислити.

Останнім був конкурс «Вєсєлуха», де учасники якнайкраще змогли проявити свої акторські та гумористичні здібності.

Паузи між конкурсами заповнювали музичні та танцювальні композиції, підготовані студентами Вузів-учасників.

У безкомпромісній боротьбі перемогла єдина дівчина-учасниця, студентка Житомирського економіко-гуманітарного інституту Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» Владислава Генш.

Загалом, цього року у проекті приймають участь 16 областей. Переможиця Житомирського регіонального етапу поїде на Всеукраїнський фінал, що буде приурочений до дня Тетяни – покровительниці всіх студентів.

Окремо варто відзначити організаторів свята – місцеві осередки Народно-демократичної ліги молоді та «Спілки ініціативної молоді» за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.

У якості членів журі активну участь у проекті взяли Голова НДЛМ Павло Вікнянський та Голова «Студентської республіки» Володимир Крутько.

Окрема подяка Генеральному спонсору – ТОВ «Візаж», директор якого, Сергій Сухомлин, у своїй заключній промові зазначив, що не відмовляється від спонсорської місії і надалі. Більш за те, спонсор висловив впевненість, що на наступний фінал «Студент року» у Житомирі запросять групу „Океан Ельзи”.

Владислав Пучич
Тож, безсумнівно, «Студент року» у Житомирі з кожним наступним роком буде більш масштабним, яскравим і видовищним!

ФОТО (архів):


Bookmark and Share