А ти вступив до "сірої Ради" Черновецького?


Беріть молодь борозни правління в свої руки і руліть самі. А справа ось в чому, 16 - 17 листопада пройшов захід під назвою форум молоді міста Києва, організатором якого виступили окрім інших, київська міська держадміністрація ( це та в якій голова є за сумісництвом і мером Києва). Ідея дійсно солідна, була прийнята резолюція, перша редакція, друга, і обговорення велися серйозні, все що було потрібно від молодих активістів - зроблено.

Як відзначила молодь міста Києва, є окремі позитивні тенденції як в економічній і соціальній сферах, так і в суспільному житті України в цілому і в Києві зокрема. Обговоривши проблеми сучасної української молоді, прийшли до висновку, що сьогоднішні проблеми молодих українців - це потенційні кризові явища для всього українського суспільства в майбутньому. Завершальний етап роботи відбувся 1 грудня в колонній залі КМДА, на порядку денному стояли два питання: затвердження остаточної редакції резолюції, і вибори молодіжної Ради при київській держадміністрації .

Побувавши особисто на цьому заході, можу сказати що поправок було стільки, скільки присутніх самих організацій (відгукнулося не менше 100 організацій з різних напрямів), що, куди і навіщо знали всі, і деякі вірили що влада дійсно вирішила почути голос молоді. З 16 проблемних напрямів з якими повинна працювати новостворена Рада при КМДА, було висунуто більше сорока кандидатів, вибирали "чесно і активно", і як результат - субота пропала!
Ініціатива була дійсно хороша, тому що вірили в свої сили і в співпрацю між собою. Як зрозуміли у результаті всі учасники форуму картина ось яка: " Ви, (тобто ми), вибираєте своїх 16 представників які будуть представлені в Раді, ваші пропозиції, наша нарада, ваша робота ("ви ж пропонували, ви і знаєте як це робити") ми формальний орган! У нас немає повноважень робити щось за вас, ми так би мовити - схвалюємо ваші дії. Приємне одне в цьому фарсі, любить наша влада поета Кузьму Пруткова! Так широко, що аж рук не вистачає. Особливо полюбляє поета Сергій Березенко, начальник Головного управління з питань сім'ї і молоді КМДА, про те що такий орган вже існує ще з 2005 року, пан Березенко не знав (цікаво чим він займався весь цей час?), то тепер він вирішив його реанімувати, в догонку всім нам. Вирішили продемонструвати нам як треба між собою домовлятися, спасибі вам за урок, як ви вирішуєте питання з молоддю в Києві ми тепер знаємо.

Цікавий збіг друзі! Така активність влади в останні місяці говорить про зміну тенденцій...

Мені здається все не просто так, знаючи не з чуток про проведення ряду конференцій на тему "Перевибори мера Києва", дії влади стають очевидними. Сочиться електорат як пісок крізь пальці, бабусі свій пайок вже отримали, за високу ціну на хліб образилися і....що ще робити!

То тепер слід пригадати, що не єдиним хлібом сита людина, дерьмократія на друге! Ось тут найскладніший відрізок діалогу, як зробити так, щоб за тебе проголосувала молодь? Дати їй видимість контролю і вплив на ухвалення рішень! Не вийде панове, не довго залишилося.....

Володя Майаваді,
Вартовий журналіст молоді Києва.

Bookmark and Share