СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ЗІБРАВ СВОЇХ ПОМІЧНИКІВ


З 17 листопада по 21 грудня у Кременчуці уже вчетверте проходить акція “Святий Миколай дітям” організована Молодіжним Парламентом Кременчука, Кременчуцьким міським комітетом молодіжних організацій, відділом у справах сім’ї та молоді, Кременчуцьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки міського голови Миколи Глухова.

29 листопада о 15:00 в центральному офісі Святого Миколая зібралися лідери шкільного самоврядування усіх шкіл нашого міста. Їм було презентовано механіку цьогорічної акції „Святий Миколай дітям” та більш детально пояснено, хто такий волонтер, його роль та функцію, та саме головне, що корисного він може принести в суспільство своєю небайдужістю та безкорисною працею. Можу з упевненістю сказати, що всі ті представники шкіл, які були присутні на оргкомітеті приєдналися до акції, і автоматично стали маленькими помічниками Святого Миколая в Кременчуці. Наразі в кожному навчальному закладі створений свій центр до якого зносяться іграшки, які потім будуть передані до центрального офісу Святого Миколая в Кременчуці.

Тож, звертаюсь до всіх небайдужих, які не тільки словом а й ділом можуть допомогти дітям підготувавши їм подарунки та поділившись частинкою тепла з тими, хто цього потребує!

Контактна особа:
Світлана Пищита,
голова Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій
т.3-51-06, 74-35-00
Bookmark and Share