Молоді націоналісти вчаться працювати ефективніше


Семінар розпочався з аналізу діяльності організаційних референтур обласних осередків МНК за 2007 рік. Учасники семінару виявили низку недоліків в роботі Рівненської та Сумської організацій, зокрема невідповідність звітів до річних планів роботи. Сумській та Волинській обласним організаціям Рада Честі вказала на тривалу затримку в реєстрації юридичної особи. Позитивні результати в цьому напрямі за останній час показали Тернопіль та Львів, зокрема їх робота з місцевою владою та ЗМІ. Роботу Київського осередку з органами влади за 2007 рік було також визнано вдалою.

Володимир Неласий, заступник Голови МНК, розповів про оптимізацію співпраці з органами державної влади. Ірина Стойняк поділилась досвідом роботи СОО МНК з недержавними фондами та особливостями підготовки відповідних проектів.

Голова Молодіжного Націоналістичного Конгресу Ярослава Іляш провів лекцію на тему „Менеджмент неурядових організацій”. В ній розглядалися важливі аспекти ефективної діяльності як керівника, так і організації вцілому. Учасники семінару отримали навички з правильного використання часу, вивчили правила „мозкового штурму”. Також лідер молодих націоналістів розповів про різні стилі керівництва, з яких активісти вирахували найоптимальніші методи менеджменту для використання в організаційній діяльності.

Наступна доповідь Оксани Руденко „Маркетинг НДО” розкрила послідовні етапи з проведення заходів. Після лекції тренер провела „мозковий штурм” з організації уявного заходу. Декому довелося „розкручувати” новостворену партію, а декому „просовувати” на ринок джинсовий одяг для середнього покоління.

Cекретар-референт МНК Діана Сергієнко представила пропозиції до вдосконалення внутрішніх документів організації.

Завершальним етапом семінару стала робота в групах з розробки оптимального плану діяльності регіональних осередків на 2008 рік.
Участь у семінарі взяли представникі організації з Києва, Сум, Харкова, Львова, Рівного, Волині та Тернополя.

За допомогу в проведенні семінару організатори висловлюють подяку директору Інституту національного державознавства Михайлу Ратушному.

Інформцентр МНК


Bookmark and Share