„Чиста Україна” Полтавщини долає кукобізм


„Чиста Україна” разом з побратимами – „Народним Рухом України”, „Солідарністю”, „Народним союзом „Наша Україна”, „Батьківщиною” та ГО „Національний Альянс” не відступається від своїх вимог. З 10.04.05 триває акція громадянської непокори, що має на меті:
1) призначення виборів міського голови;
2) відставку депутатів міської ради, що своїм рішенням порушують закон про місцеве самоврядування (нагадаємо – вони визнали недоцільним проведення виборів мера;
3) припинення руйнування парку 40-річчя Перемоги.

В ніч з 14 на 15 квітня з”явилися перші погрози: до мешканців наметового містечка під”їхали двоє молодиків на авто марки „Мазда” та характерною мовою пояснили, що п.Кукоба ( народний депутат ВР, що фактично керує містом ) - рідний татко всім полтавцям, а якщо „Чиста Україна” не заспокоїться, то... З приводу погроз мітингувальники звернулися до прокуратури.

Ранок 15 квітня зустрів їх несподіваною підтримкою в особі „Гражданского всепланетного объединения „За все хорошее!” ( їх вимоги наводимо нижче автентичним текстом). Активісти поважного об”єднання на контакт не йшли, повідомляти інформацію про таку масштабну організацію уповноважені не були, але розмістили свої гасла так, що скидалося, ніби це гасла активістів „Чистої України”. Пізніше „всепланетчиків” змінили представники НДЛМ. Вони метушилися, виголошуючи підтримку п. Кукобі, і пропонували „Чистій Україні” замість того, щоб повертати законність у місто, піти мести вулицю. „Чиста Україна” вирішила не ображатися на НДЛМ та „ Гражданскоевсепланетноеобъединение „За все хорошее!”, ідею ленінських суботників відкинула, вважаючи, що прибирати треба постійно, а не під час кукобівського місячника чистоти.

Протягом спілкування з пресою поряд з містечками з незрозумілих причин почалася бійка. Двоє невідомих авторам хлопців спотворили один одному обличчя, забруднивши мирну акцію кров”ю. Міліціянти, що затримали порушників, з”явилися на диво швидко.

Остаточно псували можливість діалогу домагання одного добродія на милицях, що хтиво позираючи на активісток „Чистої України”, робив їм непристойні натяки. Дівчатам такі дії насолоди не подарували. До речі, шановний пан відомий ще з часів революції як комендант блакитного наметового містечка Януковича.

„Чиста Україна” не збирається миритися з подібними провокаціями і впевнена, що досягне поставлених завдань. Отже, законність у місті буде відновлена.

С. Руденька-Рошен, М. Сіренька
"Нацыональний Альянс"

Bookmark and Share