Корупція в закладах освіти існує. Як протидіяти корупційним явищам ?


До участі в роботі конференції були запрошені представники від адміністрацій та педагогічного персоналу вищих навчальних закладів міста, лідери студентського самоврядування, представники молодіжних громадських організацій, керівники державних установ, що працюють з молоддю та партнери по реалізації даного проекту.

Основною метою даного заходу було привернення уваги громадськості міста до проблеми корупції в сфері вищої освіти. На конференції присутні мали можливість запропонувати свої ідеї та пропозиції щодо створення системи протидії корупційним явищам в навчальних закладах міста, при цьому об’єднавши зусилля влади, громадськості та освітніх закладів в процесі протидії корупції.

В програмі конференції всім присутнім було презентовано результати, отримані від діяльності по проекту. Також повідомлено, що організація, яка надала грантову допомогу, оцінила проведену роботу та прийняла рішення про можливість продовження даного проекту у м. Коломиї ще на дев’ять місяців.

Підтримані ідеї стосовно необхідності протидії корупції, що суттєво покращить якісний та професійний рівні освітньої сфери. Визначальним моментом є підвищення ролі органів студентського самоврядування, які з часом повинні перерости у дієві організовані структури, що суттєво впливатимуть на стан рівня корупції в навчальних закладах. Необхідною умовою для цього є створення мережі студентських рад всіх вищих навчальних закладів. Це дало б можливість залучити максимальну кількість активних молодих людей до протидії корупції та підвищило б інституційну спроможність молоді захищати свої права.

Додаткова інформація.
Проект «Молодь проти корупції» реалізується в м. Коломиї з червня по листопад 2007 року в рамках всеукраїнського проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна», що виконується компанією МSI (США) у партнерстві з українськими організаціями за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Контакти: (03433) 5-08-75
Контактна особа: Руслан Вістовський
ГО «КОЛОМИЙСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР»
78200, м. Коломия, вул. С. Петлюри, 11; тел. (03433) 5-08-75
е-mail: kolmolcenter@gmail.com


Bookmark and Share