Що ж то було (до теми Форуму молоді 1 грудня)


Такі зустрічі мають бути, вони потрібні. Вони відкривають для молоді очі, щоб бачити, хто керує нами та створює умови для нашого щасливого дитинства. Які ці умови – бачимо. З моєї точки зору – нікудишні.

Після того, як пан Блоцький дав своє благословіння на створення окремої громадської ради з питань дитячого громадського руху, лідери ДГО покинули зал. Залишився і активно намагався очолити декілька напрямків у створюваній раді лише один з братів Масловських – керівник ДГО „Іскра”. Ця дитяча організація існує окремо від спілки ДГО Києва, до державних коштів завжди йде власною стежкою (завжди успішно, бо пребувала у складі тієї ж партії, що і попередній начальник Управління молоді). Прошу оглядачів молодіжної політики міста уважно давати інформацію стосовно участі дитячих громадських організацій у черговій грі адміністрації КМДА в демократію.

Стосовно Положення про Раду з питань молодіжної політики при КМДА, то на превеликий жаль, жодним словом тексту це положення не відповідає Типовому положенню про громадську раду при органі виконавчої влади, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 15 жовтня № 1378. Звичайно, для внутрішнього користування Березенко та Блоцький можуть придумати будь що. Але якщо мова йтиме про затвердження Положення Київською міською держадміністрацією (виконавчий орган Київради), а лише в такому разі це буде консультативно-дорадчий орган при КМДА, то бажано постанову Кабміну виконувати. Тим паче, що можливі дострокові вибори.

Але тут прослідковується інше. Запропонований формат цієї Ради показує, що вона задумана не як консультативно-дорадчий орган з молодіжної політики при КМДА, а як орган виконання молодіжної політики Березенка-Блоцького. Молодці хлопці! А кажуть молодо-зелено. Уви!

Стефанович ОлександрBookmark and Share