"Молода кров" у Верховній Раді


7 грудня у приміщенні комітетів Верховної Ради України відбулося урочисте відкриття орієнтаційної сесії для інтернів Програми Парламентського стажування у 2007-2008 року «Помічник голови комітету Верховної Ради України».

Урочиста церемонія відкриття відбулося за участі керівництва апарату Верховної Ради України, керівництва Програми сприяння Парламенту України, представників Асоціації народних депутатів України, Агентства США з міжнародного розвитку.

З привітальним словом до інтернів звернувся Яловий Володимир Борисович – заступник керівника Апарату Верховної Ради України, відзначивши велику значимість програми, високий професійний рівень учасників програми, та їх вклад у роботу Верховної Ради України.

Богдан Радейко – директор Програми сприяння Парламенту в Україні, одним з найважливіших проектів якої є Програма парламентського стажування розповів про успішний міжнародний досвід програм парламентського стажування та побажав інтернам успішної роботи у підрозділах Верховної Ради України.

З вітальним словом до присутніх також звернувся один з випускників програми, а нині депутат Верховної Ради України - Семерак Остап Михайлович, член фракції "Блок Юлії Тимошенко" .

Пан Остап Семерак поділився з молоддю своїм досвідом будування вдалої кар’єри , розповів, про те, як будучи молодим лідером приймав активну участь у відстоюванні Незалежності нашої країни, в холодні жовтневі дні, підчас «Революції на граниті», про роль у його житті стажування у стінах Верховної Ради, і до того як, він став заступником Київської облдержадміністрації і нарешті повернувся в стіни Верховної Ради, але вже депутатом 6 скликання.

З наступного тижня розпочинається орієнтаційна сесія для інтернів, яка триватиме з 10 по 14 жовтня. Лекції читатимуть досвідчені фахівці в галузі законотворення: народні депутати минулих скликань, представники неурядових організацій, що працюють з Парламентом.

Термін стажування за програмою з 7 грудня 2007 року по 14 липня 2008 року.

Довідка: Програма "Помiчник Голови Комiтету Верховної Ради України"(www.interns.org.ua ) є проектом у рамках Програми сприяння Парламенту України унiверситету Індiани( www.pdp.org.ua), що фiнансується Агентством США з мiжнародного розвитку (USAID).

Програма "Помiчник Голови Комiтету Верховної Ради України" була заснована в 1995 роцi Асоцiацiєю колишнiх конгресменiв США з метою залучення молодих фахiвцiв до законотворчого процесу i сприяння демократизацiї роботи Парламенту України.

Головна iдея заснування Програми полягала у наданнi пiдтримки Верховнiй Радi України через залучення найкращих студентiв та випускникiв вузiв до роботи в Комiтетах i Апаратi українського Парламенту. Супутньою метою було надання можливостi молодим фахiвцям долучитись до законотворчої роботи, здобути практичний досвiд законодавчого процесу, а також сприяння кадровому оновленню Апарату Верховної Ради України.

Bookmark and Share