На шляху до Європи через "Пан-Європу"


Проте, учасники зустрічі досить оптимістично дивляться на подібні проблеми.

Клуб Молодих Дипломатів України взяв на себе відповідальність та громіздку роботу, адже саме його члени відповідальні за переклад статуту організації Пан-Європа та проведення широкої дискусії між представниками інших європейських відділень організації. Завдяки наполегливій праці членів Клубу, нам вдалось впоратись і перекласти документи та рекомендації на англійську та німецьку мови. Зокрема в цьому брали активну участь Темнюк Тетяна, Світличний Василь, Довганюк Тарас.

Генеральний секретар виявив велику зацікавленість в участі молодих громадських діячів у відкритті відомої європейської організації в Україні. Відомий факт, що саме молоді люди мають незаангажований погляд на майбутнє своєї країни. Тим більше, якщо за освітою вони є спеціалістами з міжнародних відносин.

Клуб Молодих Дипломатів України завжди проводить проукраїнську політику у веденні переговорів із закордонними організаціями. На відверте запитання, що дасть присутність такої поважної організації на українських просторах, генсек пан-європейського руху відповів, що за допомогою даної співпраці, будуть лобіюватися інтереси України в ЄС, а саме: щодо спрощення візового режиму та пошуку більш тісніших шляхів співпраці на шляху до можливого вступу України до співтовариства. На підтвердження своїх слів, Райнард Кльочек, як за зразок, розповів про застосування подібної практики в Хорватії.

Автор: Заводовський Ілля

Джерело: Клуб Молодих Дипломатів України (dip-club.pp.net.ua)

Bookmark and Share