Інтернет продовжує викривати державних службовців та посадових осіб, що заплямували свою репутацію


Продовжують з’являтись нові публікації “чорних списків” тих державних діячів та службовців, що порушували закон та дискредитували себе під час президентської виборчої кампанії 2004 року.
        Так, серед представників Донецької області до списку, що був розповсюджений сайтом www.blacklist.ua, потрапили такі особи:
        1. Іванченко О.В. – голова профспілки Донецького державного університету економіки та торгівлі ім. М.Туган-Барановського. Йому закидають перевищення повноважень, тиск на підлеглих, незаконну агітацію та допомогу у фальшуванні виборів під час другого туру.
        2. Борулько П.В. – заступник голови правління ВАТ “Державний ощадний банк України”. Він звинувачується у фінансуванні виборчої кампанії В.Януковича із використанням посадового становища, корупційну діяльність за змовою із радником Януковича Прутником та заступником голови Донецької облдержадміністрації Лобасом. Також пану Борулько вказують на підробку документів у Костянтинівському центрі зайнятості, залякування людей у Свято горську.
        3. Демидов С.А. – заступник керівника обласного управління з прав захисту споживачів. Цей діяч, на думку авторів “списку”, давав хабарі в особливо великих розмірах, сприяв поширенню корупції в Службі Безпеки України, прокуратурі, ВБОЗі, міліції та був серед організаторів погромів прихильників В.Ющенко в місті Краматорськ.
        4. Шубін О.О. – ректор Донецького державного університету економіки та торгівлі ім. М. Туган-Барановського. Він виступав одним із організаторів фальсифікації виборів 2004 року шляхом організованого вивезення студентів свого навчального закладу в Сумську область і багаторазового голосування за відкріпними посвідченнями за одного з кандидатів (Януковича).
        Цікаво, що інші примірники так званих “чорних списків” також активно публікуються в мережі Інтернет. Так, на сайті www.pora.org.ua серед представників Донецької області знаходимо:
        1. Все той же ректор Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Шубін О.О.
        2. Баширов І.Х. – декан факультету Донецького державного університету економікиі торгівлі ім. М. Туган-Барановського з тими ж обвинуваченнями, що лунали до пана Шубіна.
        3. Волков М.І. – перший заступник міського голови Донецька, депутат обласної Ради. Він безпосередньо організовував надання громадянам недостовірної інформації, сприяв незаконному обмеженню прав опозиції на проведення акції протесту 10 грудня 2004 року.
        4. Докашенко В.М. – ректор Горлівського державного педагогічного інституту іноземних мов. Злочин – зловживання службовим становищем, корупційні діяння, які завдали державі збитків в особливо великих розмірах.
        5. Узун М.В. – виконувач обов’язків начальника ВБОЗ м. Маріуполь. Йому вказують на корупційні діяння, тиск на підлеглих, зловживання службовим становищем.
        Нагадаємо, що один із перших “чорних списків” розповсюдили активісти громадських організацій “Пора” та “Чиста Україна” ще 23 січня 2005 року на Майдані Незалежності. Донецька область представлена в ньому 4 особами:
        1. Борищук А. – управляючий справами виконавчого комітету м. Донецьк.
        2. Захаров С. – заступник міського голови м. Донецьк.
        3. Кривошеєв В. – міський голова міста Краматорськ.
        4. Півняк Г. – ректор Національного гірничого університету.
        Залишається додати, що редактори сайтів, де розміщено подібну інформацію, надають можливість всім бажаючим вказати на того, хто своїми вчинками та поведінкою дискредитував свою особу в очах громадськості. Ці люди ризикують опинитись у “чорних списках”. Не зайвим буде нагадати, що жодна особа не може бути притягнута до відповідальності та позбавлена будь-яких прав не інакше, ніж за випадками, передбаченими законодавством.

Bookmark and Share