"Рок-збір" зібрав п’ять мішків іграшок для Св. Миколая


Концерт, за участю гуртів "Оратанія", "Далай Лама", "Ху4", "Гравіцапа", "Червоне", "Vox Populi" та "Реквієм", відвідали близько 400 осіб.
Деякі гурти-учасники, окрім свого драйву і запального настрою зачитували присутнім статистичні дані проблематики дітей з малозабезпечених сімей та сиріт, підкреслюючи важливість проведення подібних заходів не лише "до Миколая", а й протягом року.

"Молодь не завжди звертає увагу на оголошення про благодійні заходи в пресі, тому цей рок-концерт є найоптимальнішою формою донесення ідеї доброго вчинку до широкого молодіжного загалу" - прокоментував координатор концерту Андрій Мочурад.
"Концерт відбувся у дуже дружній атмосфері. Всього було зібрано декілька сотень іграшок, деякі з них були щойно куплені, навіть з бірочками. Це ще раз підтверджує необхідність та актуальність проведення таких заходів".

Контакти:
Андрій Мочурад, координатор концерту (МНК) 8(097)9450005
Христина Папроцька, член оргкомітету концерту (АУМ) 8(097)6600567

Додаток
МНК (Молодіжний Націоналістичний Конгрес) – всеукраїнська молодіжна громадська організація, що жодним чином не стосується жодної політичної партії. Тому, щоб уникнути непорозумінь, просимо обов’язково вказувати “молодіжна громадська організація”. При потребі використати короткий варіант, просимо вживати “МНК”, “МНК-івці”, замість варіантів “Молодіжний Конгрес”, “молоді конгресівці”, “молоді націоналісти”, тощо.
UkrNationalism.org.ua/mnk
mnk.lviv@gmail.com

Акція „Миколай про тебе не забуде” проводиться МГО „Академія Української Молоді” спільно з навчальними закладами, організаціями та спільнотами вже сьомий рік поспіль. Метою акції є допомогти потребуючим дітям відчути радість свята Миколая, поділитися з ними нашою увагою, розумінням та любов’ю. Акція покликана вшанувати пам’ять великого благодійника Святого Миколая та звернути увагу громадськості на важливість доброчинності. У рамках проведення акції помічники Святого Миколая збирають солодощі, книжки, канцелярські речі та іграшки для тих дітей, які могли б залишитися без подарунка від Святого Миколая. Така акція вже стала традицією і це гарна нагода, аби кожен долучився, щоб подарувати віру в чудо тим, які цього справді потребуюють.

www.mykolaj.iatp.org.ua
info@mykolaj.com.ua

ФОТО з заходу (архів):Bookmark and Share