Голова Верховної Ради України А.Яценюк привітав колектив Донецького національного університету з 70-річчям утворення закладу


Сердечно вітаю студентів, професорів і викладачів, науковців, усіх співробітників з визначною подією 70-річчям утворення Донецького національного університету.

Класичний університет, заснований на базі педагогічного інституту, отримав у спадок висококваліфікований кадровий корпус, більш як піввіковий досвід підготовки спеціалістів, солідну матеріально-технічну базу. Це дало можливість за порівняно невеликий термін перетворити його на потужний освітній, науковий і культурний центр Донбасу та один із найбільш авторитетних багатопрофільних вищих навчальних закладів України.

Колектив університету постійно удосконалює і наповнює сучасним змістом навчально-виховний процес, поглиблює науково-дослідницьку роботу, вирішує важливі завдання, пов´язані з прискоренням соціально-економічного розвитку регіону і країни, духовним збагаченням нації. Випускників університету відзначають високий професіоналізм, самовіддане ставлення до праці, прагнення зробити якомога більше для своєї країни.

Науковому пошуку, удосконаленню підготовки спеціалістів сприяють широкі міжнародні зв´язки.

З вдячністю згадую про щиру вересневу зустріч з колективом вашого університету та зичу усім вам дальших вагомих здобутків на ниві освіти й науки, а кожному з вас міцного здоров´я, щастя і благополуччя.
Арсеній ЯЦЕНЮК
Bookmark and Share