Визначено Студента року Черкащини


В рамках проведення конкурсу було виявлено найкращого студента року у Черкаській області. Участь у конкурсі брали представники чотирьох вищих навчальних закладів Черкаської області: Черкаський державний технологічний університет – Малишев Михайло, Черкаський національний університет – Волкова Надія, Київський інститут культури і мистецтв (місто Черкаси) – Савченко Оксана, Уманський державний аграрний університет – Кобець Олег.
Як відомо було заплановано участь 8 учасників. Є декілька причин через які решта учасників не взяли участь у заході: ВНЗ відмовився надати учасника, тому-що у них почалася сесія; документи подані учасником не відповідали вимогам відбору – низький середній бал. Ще одна причина – ВНЗ не знайшов представника, який би гідно представив свій навчальний заклад на обласному рівні.
Як відомо такі фестивалі не відбуваються без участі журі, до скаду журі були запрошені організатори заходу та представники студентського самоврядування області: Станкевич Максим – перший заступник голови Студентської ради Черкаського державного технологічного університета; Кравченко Віталій – голова студентського самоврядування Уманського державного аграрного університета, Джафарова Сабіна – перший заступник голови Студентської ради Уманського державного педагогічного університета, Галашов Петро – перший заступник голови Черкаського обласного осередку Народно-демократичної ліги молоді.
Учасникам було запропоновано наступні конкурси для досягнення почесного звання кращий студент року Черкаської області: знайомство Who is who? (хто є хто), розминка, домашнє завдання на тему: ”Чи потрібен студентам СтудЗакон?”, конкурс ”Сюрприз”, конкурс ”Мій коник”.
У першому конкурсі учасникам було запропоновано розповісти про себе та свій навчальний заклад, найкраще з цим завданням справився представник Уманського державного аграрного університету Кобець Олег.
У другому конкурсі до гри був залучений зал, який мав змогу задати питання на яке учасникам конкурсу необхідно було відповісти, найкраще з питаннями залу впорався Малишев Михайло з Черкаського державного технологічного університету.
У конкурсі “Сюрприз” було перевірено здібності триматися на сцені: учасникам необхідно було вибрати собі пару із залу та на протязі декількох хвилин танцювати змінюючи ритм, так як стиль наступної пісні кардинально відрізнявся від попередньої. У цьому конкурсі переміг Кобець Олег.
Для популяризації Студентського закону (особливого закону „Про студентське самоврядування”) на теренах Черкаської області учасникам було запропоновано виразити своє бачення відносно цього закону на сцені. Четвертий конкурс називався ”Чи потрібен студентам СтудЗакон?”. Питання Студентського закону зацікавило присутніх у залі, адже більшість учасників є членами студентського самоврядування у своїх навчальних закладах і вони висвітлили багато проблем, що виникають при діяльності Студентської ради, які міг би вирішити Студентський закон. Найкраще з цим завданням впоралася Волкова Надія представник Черкаського національного університету.
А на завершення конкурсної програми учасники представили те, що вони найбільше вміють робити: конкурс називався ”Мій коник”. Таланти учасників були багатогранні: хтось виявився веселим та кмітливим, хтось майбутнім письменником, а хтось в майбутньому буде учасником передачі “Танці з зірками“. Учасники виявилися дуже талановитими, але найкраще свої здібності показав Кобець Олег.
По завершенні конкурсу було підбито підсумки та нагороджено учасників, переможцем виявився представник Уманського державного аграрного університету Кобець Олег.

Петро Галашов

Для довідки: Організаторами першого всеукраїнського конкурсу „Студент року”, який протягом листопада-грудня проходить у 15 різних регіонах України, є ВМГО „Студентська республіка” за організаційної підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Народно-демократичної ліги молоді (НДЛМ) та Інституту демократичного суспільства. У 2008 році планується проведення фіналу конкурсу, під час якого буде визначено найкращого студента (студентку) України.
Bookmark and Share