Громадське середовище Луцька поповнилося новими активістами


Метою проекту "Школа "Громадський актив Луцька" було пошук і навчання молодих людей, які цікавляться громадським життям свого міста, але яким бракує знань про громадську діяльність та практичних навичок і вмінь для реалізації себе у цій сфері, і які хотіли б їх отримати безпосередньо від громадських діячів.

До участі в проекті були запрошені старшокласники шкіл і першокурсники ВНЗ міста Луцька. Безпосередню участь у інформаційних семінарах-тренінгах в рамках проекту, що відбувались в приміщенні Гімназії №4 протягом листопада-грудня, взяли 46 осіб. Проводили ці заняття представники громадських організацій - досвідчені спеціалісти у окремих галузях. Були організовані заняття з таких необхідних для громадської діяльності питань, як: "Громадські організації та їх роль для суспільства", "Менеджмент в громадських організаціях", "Молодіжний рух на Волині", "Волонтерство", "Політична система України", "Місцеве самоврядування", "Європейська інтеграція", "Лідерство", "Публічний виступ: вчимося правильно говорити", "Комунікативні здібності – необхідний елемент лідерства", "Співпраця з ЗМІ. Що робити аби про вас писали", "PR та НЛП-технології: можливості застосування в громадській діяльності".
Під час цих занять учасники проекту дізналися про можливості самореалізації у громадському секторі та, що необхідно знати і вміти для успішної діяльності в громадських організаціях.

В рамках проекту відбувалась й зустріч молоді з Луцьким міським головою Богданом Шибою. Він наголосив на важливості для розвитку країни виховання лідерів нового покоління та закликав учасників проекту до самореалізації в громадській сфері, адже сам починав свою професійну діяльність в громадських організаціях. Також Богдан Шиба розповів про діяльність міської влади та дав відповіді на запитання молоді.

16 грудня відбулось завершальне заняття "Школи "Громадський актив Луцька", під час якого були підведені підсумки реалізації проекту. За висловлюваннями самих випускників, проект був дуже цікавий, він допоміг молодим людям зорієнтуватися у майбутньому виборі професії, розширив знання про громадський молодіжний рух, познайомив з новими цікавими, активними, розумними людьми.

Після обміну враженнями про участь в проекті та висловлення побажань на майбутнє, відбулось відзначення найактивніших учасників проекту Сертифікатами про проходження Школи. За словами голови АМоРе Михайла Шелепа: "Проект був покликаний перш за все зацікавити молодь у діяльності громадських організацій, дати знання потрібні для того, щоб бути лідером. І задана ціль була досягнута, адже більшість випускників Школи висловили бажання долучитися до діяльності громадських організацій нашого краю".

PS.
ВОМГО "Асоціація Молодих Реформаторів (АМоРе)" висловлює щиру подяку усім, хто сприяв в реалізації проекту: Відділу у справах сім’ї та молоді та Управлінню освіти Луцької міської ради, керівництву Гімназії №4, експертам і представникам громадських організацій міста, а саме: Олександру Новосаду, голові Асоціації молодих політологів та політиків; Адамчуку Сергію, директору Центру муніципальних реформ "Луцьк 1432"; Олександр Мартинюку, депутату Луцької міської ради; Ользі Коритнєвій, голові Молодіжної ради Луцька; Ані Ковальчук, консультанту Центру Європейської Інформації міста Луцька; Олександру Остапйовському та Віталію Шпаку, представникам ПЛАСТу; Юлії Беловицькій, голові Асоціації захисту прав молоді Волині; Оксані Ярош, голові ГО "Гендерний центр"; Оксані Прокопчук, голові Волинської громадської організації "Наша Україна".

Прес-служба АМоРе

Bookmark and Share