Ви маєте нагоду зробити свій внесок у розбудову державної молодіжної політики України!


Ви маєте нагоду зробити свій внесок у розбудову
державної молодіжної політики України!

Вже вчетверте Україна прийматиме Всеукраїнський молодіжний Саміт та її учасників 10-12 червня 2005 року в одному з регіонів України. Цього року Молодіжний Саміт розглядатиме питання ефективної державної молодіжної політики України в контексті національних Цілей розвитку тисячоліття.

Сьогодні, коли відбувається перегляд державної політики усіх сфер життя країни згідно із задекларованим внутрішньо та зовнішньополітичним курсами розвитку, рекомендації молоді щодо забезпечення ефективності та системності державної молодіжної політики є надзвичайно актуальні.

Всеукраїнський молодіжний саміт 2005 розглядатиме та пропонуватиме конкретні рекомендації щодо вдосконалення та оптимізації молодіжної політики в таких галузях:

освітня політика
політика щодо економічної безпеки молоді
політика щодо охорони здоров’я молоді
соціальна політика
політика щодо підтримки сім’ї
політика культурного розвитку молоді та дозвілля
інформаційна політика щодо молоді
політика щодо охорони навколишнього середовища
захист прав молоді
участь молоді в процесах прийняття рішень
формування молодіжної політики

Учасниками Саміту може стати будь-яка молода особа віком 15-28 років, що займає активну громадянську позицію та здатна проаналізувати переваги та недоліки існуючої молодіжної політики та згідно цього синтезувати відповідні рекомендації для покращення стану речей.

Учасники Саміту відбиратимуться експертною комісією згідно аплікаційних форм, що бажано мають бути заповнені в електронному вигляді на сайті www.mdg.ids.org.ua до 10 травня 2005 року. Заявки, надіслані пізніше зазначеної дати, до розгляду комісією не прийматимуться!

За більш детальною інформацією просимо звертатися до Тетяни Поладько, експерта з молодіжної політики проекту Програми розвитку ООН «Створення захищеного середовища для молоді України», координатори заходу, за телефоном (044) 278 70 14 або (044) 270 55 08 або електронною адресою Tatiana.poladko@undp.org.ua.

Організатори: Представництво ООН в Україні та Координаційна Рада молодіжних організацій
За детальнішою інформацією звертатися до
Тетяни Поладько, координатор заходу, за тел.: (044) 278 70 14 або (044) 270 55 08
E-mail: Tatiana.poladko@undp.org.ua

Bookmark and Share