Народному депутату України, Павленку Ю.О.


Ми виходимо з того, що державна молодіжна політика перш за все повинна працювати на молодь, а не на окремих посадових осіб чи на кишенькові громадські організації. Пріоритетом вважаємо молоду людину, а завданням - розвиток кожної окремої особистості та молодіжного руху України.

Під час зустрічі ми б хотіли обговорити наступне:

1. Ініціювання законопроектів, щодо змін у державній молодіжній політиці на основі передвиборчих зобов’язань, що були дані виборцям у ході виборчої кампанії блоками, які сформували правлячу коаліцію.

2. Реформа системи проведення конкурсу програм громадських організацій у Мінсім’ямолодьспорті та створення умов для функціонування прозорих і відкритих конкурсних процедур.

3. Здійснення перевірки діяльності всіх спілок молодіжних і дитячих громадських організацій на національному та регіональному рівнях на предмет дотримання власних статутних документів і законодавства України (в тому числі й „Українського молодіжного форуму”).

4. Реформування консультативно-дорадчих органів із питань молоді та студентства при Президентові України та об’єднання зусиль із вже існуючими об’єднаннями органів студентського самоврядування України.

5. Необхідність консультацій із представниками організованого молодіжного руху щодо кадрових призначень у Мінсім’ямолодьспорті.

6. Необхідність проведення регулярних зустрічей Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту з представниками організованого молодіжного руху, безвідносно до їхньої участі в різних об’єднаннях.

Ми хочемо знати і чути Вашу позицію щодо актуальних проблем молодіжної політики та розуміти Вашу логіку дій на посаді Міністра і для цього закликаємо Вас до відвертої та відповідальної розмови вже сьогодні.

Київ, 12 грудня 2007р.
Національний комітет громадянської кампанії
«МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!»

Рішення національного комітету громадянської кампанії
«МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!»

1. Розпочати роботу громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!» шляхом проведення 1-го установчого засідання національного комітету кампанії 12.12.2007 року у м.Києві.
12 грудня національний комітет розпочав свою роботу.

2. Сформувати національний комітет кампанії, як координуючий орган кампанії, у складі по 2 особи від кожної всеукраїнської організації учасниці. Таким чином, станом на 12 грудня 2007-го року учасниками кампанії стало 10 організацій на всеукраїнському рівні (дивіться склад національного комітету), а також ВМГО «Спілка Української Молоді в Україні» представник якої взяв участь в засіданні, а організація якнайшвидше розгляне питання участі в кампанії - 26 січня 2007-го р.
Кожна організація-учасник має право замінити делегатів і надати зборам документ, що посвідчує таке рішення. Заміщати делегата може лише інший представник даної організації, лише на час засідання національного комітету і лише за умови особистого повідомлення делегатом про таке заміщення головуючого даних зборів.
Представляти кампанію мають право лише члени національного комітету. Заявляти (говорити, писати тощо) від імені кампанії можна лише про обговорене та ухвалене на зборах національного комітету. Організатори заходів кампанії, можуть заявляти (говорити, писати тощо) від імені кампанії лише щодо даного конкретного заходу.

3. Відкритою заявою повідомити громадськість про кампанію.

4. Розпочати процес створення регіональних комітетів кампанії.
Регіональні комітети можуть створюватись на будь-якому (територіально) місцевому рівні. Організаціями-засновниками регіональних комітетів кампанії можуть бути осередки молодіжних організацій, що не представлені в національному комітеті. Серед організацій-засновників регіонального комітету, має бути мінімум один регіональний осередок ВМГО, яка представлена в національному комітеті, або орган студентського самоврядування, що є членом об’єднань, що представлені в національному комітеті. Інші регіональні комітети не будуть визнаватись. Новостворені регіональні комітети повинні одразу повідомити національний комітет та інші регіональні комітети кампанії про своє створення. Регіональні комітети керуються рішеннями, принципами і напрямками, затвердженими національним комітетом.

5. Направити листа кандидата на посаду міністра молоді Юрію Павленку. У випадку зміни кандидатури майбутнього міністра, надіслати йому аналогічного листа з тим самим текстом.

6. Встановити пріоритетним напрямком найближчої роботи кампанії просвітництво щодо передвиборчих програм партій та блоків, що пройшли в парламент, в частині, що стосується молодіжної політики та інтересів молоді. Таке просвітництво передбачає:
1) висвітлення передвиборчих програм партій та блоків;
2) проведення на регіональному рівні інформаційних заходів щодо кампанії та передвиборчих програм;
3) провести обговорення щодо існуючих обіцянок.

7. Визначити понеділок, як день зборів комітету. Призначити збори національного комітету кампанії у 2007 році: на 17 та 24 грудня 2007 року, а у 2008 році: щопонеділка, починаючи з 14 січня 2008 року (14, 21, 28 січня 2008 року і т.д.). Наступні збори провести 17 грудня, о 19.00 в приміщенні НаУКМА.ЗАЯВА ПРО ПОЧАТОК РОБОТИ КАМПАНІЇ

Ми, члени національного комітету громадянської кампанії „МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає” від імені потужних позапартійних всеукраїнських молодіжних громадських організацій та об’єднань органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів України, оголошуємо про старт кампанії!

Ми об’єднуємо свої зусилля в рамках кампанії громадянського контролю за виконанням політичними силами передвиборчих обіцянок, даних українській молоді. Ми готові допомогти усім народним депутатам, незалежно від віку, стати ВАРТОВИМИ інтересів молоді.

У випадку недотримання політичними силами своїх обіцянок перед молоддю та студентством, ми готові до рішучих дій! Якщо партії будуть виконувати свої обіцянки, ми надамо консультативну допомогу і організуємо процес обговорення, у протилежному випадку – «МОЛОДІЖНА ВАРТА» застосує весь арсенал знань та енергію, аби змусити партії та блоки виконати те, що було обіцяно!

Київ, 12.12.2007 року

ПРОТОКОЛ установчого засідання національного комітету громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!»:

Bookmark and Share