ЧИ МОЖЕ ПРОБИТИСЯ ЗАКАРПАТСЬКИЙ ТАЛАНТ В УКРАЇНСЬКИЙ ШОУ-БІЗНЕС


Іван Пилипець родом із Хустського району, лауреат всеукраїнських та міжнародних фестивалів-конкурсів. Закінчив Київський Національний університет культури і мистецтв (КНУКіМ), факультет музичного мистецтва, відділ естрадного співу. Переможець гри "Караоке на Майдані" (виконував «Чорнобривці» та «Смереку»), учасник телевізійного проекту "Шанс" (отримав 12 тисяч голосів глядачів). У 2005 році записав перший авторський альбом "Ластівка". З 2005 року організовує благодійні та авторські концерти на території області та за її межами. Сьогодні здобуває другу вищу освіту КНУКіМ за спеціальністю режисер естради і масових свят.

Нести людям хороше і світле — так сформулював свою мету Іван Пилипець. Крім турботи про власну «розкрутку» співак також переймається благодійністю і частину коштів з кожного проданого диску пообіцяв перерахувати на потреби сирітських будинків Закарпаття. У найближчих планах Івана — зробити три концерти в області ще до нового року, знайти гроші, щоб зробити новорічні подарунки дітям, та продовження концертних гастролей.
Іван розповів, що виконує лише власні авторські пісні. До нього неодноразово зверталися з проханням написати пісню для інших виконавців, особливо співачок. Але Іван зізнався, що не може «влізти у шкуру жінки» і написати про чоловіка. Натомість його пісні майже завжди розповідають про кохання. Хорошу пісню, за його словами, може написати «під настрій» за 1,5 години.

Щодо участі в караоке, то Іван потрапив на конкурс випадково: просто гуляючи Києвом вирішив показати талант юрбі. Співак зазначив, що сьогодні надто важко отримати допомогу чи підтримку для реалізації себе у шоу-бізнесі. Усе ж молодому виконавцеві допомагає мер міста Хуст Михайло Джанда та обласне управління культури.
Нового альбому «Зачарована…» розтиражовано 1000 примірників. Він уміщує 11 ліричних композицій. Свій стиль співак описує як «сучасна популярна романтична музика».

У четвер, 20 грудня, Іван Пилипець презентує свій альбом в Ужгороді, в обласній філармонії. 22 грудня — у Тячеві, 23 грудня — у Хусті в будинку культури.Bookmark and Share