„Студент року-2007” м. Львова


Всі свої вміння, таланти, знання учасники мали можливість продемонструвати у 3-ьох конкурсах.

Для першого – кандидатам на звання Студент року було дане завдання створити коротенький відео-ролик, який би допоміг і членам журі і глядачам познайомитись з ними. Згодом студенти демонстрували і свій розум, адже Студент року має бути не лише красивим і талановитим, але й, беззаперечно, розумним. Тому завданням було – відповісти на 5 запитань, не лише правильно, але й швидко.

Також вони мали можливість якнайповніше показати свої таланти, здібності та ораторську майстерність у конкурсі талантів. Тут було все – і пісні, і вірші, і вміння водити баскетбольний м`яч, і демонстрація унікальних приладів для людей з вадами зору та слуху. Все це, беззаперечно вразило глядачів та найзавзятіше глядачі аплодували студентці Львівського Державного університету внутрішніх справ – Лесі Тіцьці , яка представила до нашої уваги власний вірш, згодом вміння танцювати не лише сучасні танці, але й вальс і наостанок продемонструвала на своїх колегах декілька прийомів для самооборони – це було справжнє шоу.

Найактивнішими, звичайно ж були глядачі, які активно розмахували плакатами, підскакували на місцях та супроводжували виступи гучними оваціями та коментарями.

І в запеклій боротьбі за титул „Студент року -20007” перемогу здобула студентка Львівського Державного університету внутрішніх справ – Леся Тіцька, яку найтепліше вітала як публіка, так і журі. Отож, привітаємо переможницю, яка поїде боротись за звання „Студент року” на всеукраїнському фіналі, який відбудеться у наступному році.

Слід зазначити, що цього року було вперше здійснено спробу провести конкурс “Студент року” у обласних центрах за уніфікованими правилами. Сподіваємось, що наступного року будуть виправлені помилки попереднього та конкурс стане подією у житті усього студентства.

Ініціаторами та організаторами всеукраїнської акції “Студент року” є ВМГО „Студентська республіка” за підтримки Народно-демократичної ліги молоді та Інституту демократичного суспільства. У Львівській області цей проект підтримала ЛОО ВГО "ДУМАЙ!".Bookmark and Share