ПІСЛЯ ПОВЕРНЕННЯ З КИТАЮ ІЗ ЖУРНАЛІСТАМИ ЗУСТРІЛАСЯ «МІС-УКРАЇНИ-2007» ЛІКА РОМАН


Ліка запевнила присутніх, що дуже рада нарешті перебувати у рідному місті. Останній місяць перед головним конкурсом краси світу дівчина провела в Китаї у репетиціях та екскурсіях. «Я була у зовсім іншому світі, іншій культурі. Завдяки конкурсу я дізналася про культури і в тому числі про внутрішні, приховані від стороннього ока проблеми ще понад 100 країн світу від їхніх представниць», — розповіла Ліка. Вона також зізналася, що значно розширила свій кругозір і світосприйняття. Навіть планує поїхати до Африки. За словами красуні, від «гламуру» інколи необхідно відволікатися до насущних проблем. Навіть у столиці Китаю дівчина бачила жахливу бідність людей і вважає, що для кожної людини корисно побачити, як живуть окремі країни і народи, щоб тверезо дивитися на життя. «Власних діток із виховною метою я обов’язково водитиму до дитбудинків, щоб вони бачили інший бік життя. Це міняє навіть мислення людини», — каже Ліка.

Крім того, вона поділилися рішенням витрачати гроші не на речі, а на подорожі. До конкурсу встигла побувати в США за соціальною програмою допомоги підліткам. Зокрема, протягом двох тижнів спілкувалася з молодими дівчатами і намагалася уберегти їх від надто вільного способу життя. Крім того, взяла участь у програмі підготовки до життя випускників дитбудинків. Навіть хоче запровадити щось подібне у Закарпатті. Каже, що із розробленими пропозиціями звертатиметься до Президента України та у всі інші інстанції.

Ліка бачить себе у соціальній роботі та, можливо, рекламі і заперечує свій зв'язок із модельним бізнесом. Повернувшись із розкішного острова у тропіках, дівчина переконана ще більше, що внутрішня краса все ж є визначальним критерієм. За її словами, не усі конкурсантки звертали на нього увагу, проте вибір журі не засуджує, покладаючись на їхній смак. «Я така, якою я є, а журі, напевно, більше оцінили інші якості інших дівчат», — каже «Міс Україна».

Ліка підтвердила інформацію про те, що наступний конкурс «Міс світу» відбудеться в Україні. Красуня впевнена, що комітет «Міс Україна» достатньо фаховий і досвідчений для того, щоб провести свято навіть краще і достойніше, аніж китайські колеги. Власний досвід Ліка пообіцяла передати наступниці, оскільки для неї самої багато завдань були несподіваними.

У місіонерських планах Ліки Роман значне місце посідає Закарпаття і дівчина планує об’єднати зусилля усіх небайдужих людей у допомозі знедоленим. Надалі красуня має намір «не відмежовуватися від світу» і подавати добрий приклад перш за все молодим українкам, а також переконувати усіх людей, що рано чи пізно їх «помітять», тож розчаровуватися на шляху до мети не варто. Переконувати Ліка збирається власним прикладом. Раніше вона працювала перукаркою і робила людей красивішими. Тепер мріє робити теж саме, але з внутрішнім світом людей. А у перукарському салоні зовсім недавно причісувала Наталію Ворона, яка й помітила дівчину та невдовзі запросила її на конкурс «Міс Україна». Наталія Ворона супроводжувала Ліку і у поїздці до Китаю. Групою підтримки українки були також мама, кілька друзів, найкраща подруга і навіть Віталій Кличко.

Ужгородський прес-клуб реформ
вул. Собранецька, 3
тел./факс(0312) 61-24-79, (050) 906-48-26
e-mail: uzhgorod@cure.org.ua
http: uzhgorod.cure.org.ua

Bookmark and Share