“Велика Україна” підтримає “Нову Етику”


Лідер “Великої України” Ігор Гекко під час візиту до Хмельницького заявив, що «Велика Україна» надасть «Новій етиці» юридичну підтримку, та забезпечить необхідну організаційну допомогу по проведенню акції в Києві.

«Велика Україна», як партія, що сама виникла з громадської організації, чудово розуміє, що іноді дуже важко апелювати до влади з позиції лише об'єднання громадян, не маючи підтримки політичних сил.

«Нова етика» відстоює інтереси не тільки жінок Хмельницького, але й усієї України. Наша партія надає цій громадській організації можливість перетворити соціальні емоції та очікування громадян в певні політичні вимоги», - говорить Ігор Гекко.

У разі необхідності, зокрема - у випадку вчинення тиску на членів «Нової етики», до якої входять переважно дівчата-студентки, «Велика Україна» бере на себе зобов'язання надавати необхідну юридичну підтримку. Крім того, партія проведе власне незалежне журналістське розслідування трагічного випадку, що стався в Хмельницькому і став поштовхом для проведення акції.
Результати розслідування будуть опубліковані у місцевій пресі.

Нагадуємо, що активістки жіночої організації «Нова етика» вже провели в Хмельницькому низку акцій, спрямованих на привернення уваги влади на катастрофічний стан жіночої медицини в медичних закладах міста. Поштовхом до проведення такої акції став випадок, який стався у гінекологічному відділенні Хмельницької обласної лікарні 21 листопада. Тоді недбалість санітарки коштувала життя двом пацієнткам відділення. На думку активістів жіночої організації халатність медиків та незадовільний стан медицини – проблема не лише Хмельницького.

Прес-служба політичної партії “Велика Україна”
тел/факс: 8(044) 594 05 65
e-mail: velikaukraina@gmail.com
www.velikaukraina.org

Bookmark and Share