Акція «Святий Миколай мандрує Україною» стала міжнародною


Акція «Святий Миколай мандрує Україною» розпочалася 17 грудня. У цей день близько 2 тисяч потребуючих дітей отримали подарунки у Харківській та Івано-Франківській областях
18 грудня святий Миколай завітав до неповносправних дітей. Так, у Львові відбулося святкове дійство для 200 дітей з навчально-реабілітаційного центру "Джерело", а також понад 100 дітей з аутизмом та з вадами зору у театрі "Воскресіння" подивилися виставу "Сни в ніч на Миколая" і отримали подарунки. У Житомирській області Святий помандрував до 150 неповносправних діток з сиротинців у Пугачеві та Новоград-Волинську, окрім цього, Миколай привіз 225 подарунків для потребуючих дітей в м. Житомир.
Сьогодні, 19 грудня, у Києві близько 300 дітей з малозабезпечених сімей та трьох сиротинців Київщини подивляться виставу «У пошуках святого Миколая» та отримають подарунки від Святого Миколая. Також сьогодні Миколай завітає у домівки близько 3 тисяч потребуючих дітей Львова.
Загалом Всеукраїнська благочинна екуменічна акція «Святий Миколай мандрує Україною» охопить близько 15 тисяч дітей-сиріт, напівсиріт, дітей з малозабезпечених сімей та неповносправних дітей по всій Україні, включно з АР Крим. Ініціатори акції – МХО «Витанія» об’єднала для її проведення близько тисячі волонтерів з різних організацій – Форуму молодих лідерів, СУМу, Пласту, «Християнської України», YMCA-Україна. Також акція проходить за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000», головою Наглядової Ради якого є Катерина Ющенко.

Благочинну акцію підтримали ЗАТ «Крафт Фудз Україна», яке надало 10 тисяч наборів з солодощами, видавництво «Грані-Т», журнал «Барвінок», дизайн-студія «DeeP», група «Росан».
Медіа-підтримку надали телеканали «1+1», «5 канал», УТР, радіо «Ера», видання «Україна молода», «Міжнародний кур’єр», «Львівська газета», «Новий погляд», ZAXID.NET.

Прес-секретар акції
Світлана Жаб’юк
80672822730

Bookmark and Share