“Здорова молодь – здорове майбутнє”


Ініціативи щодо подолання негативних явищ у молодіжному середовищі є досить популярними у суспільстві, але лише молодь, знаючи свої проблеми із середини, може їх вирішувати найефективніше. І саме молодь може вказати найкоротший шлях, що веде до здорової нації. Сьогоднішні студенти вже завтра можуть створити сім’ю, народити своїх дітей і тоді бути для них опорою і прикладом. Саме таку глобальну мету ставили перед собою організатори та учасники всеукраїнської конференції “Здорова молодь – здорове майбутнє”.

У заході, що тривав 14-16 грудня у Львові на базі Національного університету “Львівська політехніка” взяло участь близько 50 активістів студентського самоврядування з різних регіонів України. Головна мета конференції – об’єднання студентів України у темі здорового життя та майбутнього України, розробка ефективних механізмів реалізації принципу “Здорова молодь – здорове майбутнє” саме активістами органів студентського самоврядування, спираючись на їх досвід, була досягнута та відображена у резолюціях конференції.

За підсумками конференції було ухвалено резолюції з обговорюваних питань: “Проблеми профілактики негативних явищ у середовищі студентської молоді, поширення ВІЛ/СНІДУ: ефективні механізми протидії епідемії”; “Студентський аматорський спорт: роль органів студентського самоврядування у підтримці здоров»я молоді”; “Загальнодержавна програма оздоровлення студентської молоді”.

У межах конференції відбувалося засідання Правління Української асоціації студентського самоврядування, рішення якого будуть розміщенні на сайті найближчим часом.

Bookmark and Share