Вищий навчальний заклад імені Кравченка ?


Всеукраїнська громадська організація «Громадянська кампанія ПОРА» не може не відреагувати на останню заяву Міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, який сьогодні на зустрічі з співробітниками міліції запропонував назвати один з учбових закладів системи внутрішніх справ, іменем колишнього керівника МВС Юрія Кравченка.

Нагадаємо, що Юрій Кравченко був керівником репресивної машини Леоніда Кучми, яка нещадно працювала проти активістів та учасників акції громадянської непокори «Україна без Кучми».
Давні римляни казали, що про мертвих треба казати або добре, або нічого. Тому ПОРА намагалась не згадувати, про пана Кравченка після його смерті. Однак, це зробив новоспечений Міністр МВС Юрій Луценко, який остаточно довів, що не хотів змін на краще та демократії для суспільства, проте мітив зайняти місце Юрія Кравченка на його посаді.
«Громадянська кампанія ПОРА» наголошує, що ми не хочемо, щоб майбутні співробітники міліції виховувались в закладі, названому іменем Юрія Кравченка.

Ми не хочемо ганьбити нічию пам'ять, але якщо б Юрій Луценко не робив би безвідповідальних заяв, цю тему ніхто б не порушував.

«Громадянська кампанія ПОРА» вимагає від Юрія Луценка вибачитись перед учасниками та активістами акції громадянської непокори «Україна без Кучми», проти яких покійний Кравченко організовував репресії та чинив опір їх вільному протистоянню, а також – перед родичами та близькими Георгія Гонгадзе, оскільки є підстави вважати, що Кравченко був причетним до вбивства журналіста.

Також ми вимагаємо від Юрія Луценка принести вибачення перед учасниками комітету «ОПОРУ ЗА Правду» та активістами ПОРИ, які дуже добре відчули жорстокість силовиків по відношенню до мирних громадян, що не бояться заявити про свою позицію.

ПОРА також звертається до Парламентської коаліції у Верховній Раді, Прем’єр –міністра та Президента України замислитись чи потрібен демократичній країні Міністр МВС, який має такі моральні авторитети.

Прес-служба «Громадянської кампанії ПОРА»
Марина Губська 8 096 588 41 57
www.pora.in.ua
presscentre@poramail.com
Bookmark and Share