В КДПУ проводиться фестиваль студентської журналістики "Медіа-Фест 2"


Під час тренінгів учасники вчились робити новини, випускати газету, писати репортаж, а також організатори проекту "Медіа Фест 2" планують провести ще 5 тренінгів з такою тематикою, як техніка та комунікації в інтерв’ю, наукова журналістика, тощо. Сьогодні студенти педагогічного університету розглядали питання гендеру в журналістиці, в цій проблемі молодим людям допомагала розібратись незалежний журналіст із Швеції Анне Ялакс.

Олександр Акименко:

- Окрім навчання учасники Медіа Фест будуть стажуватися у засобах масової інформації у кіровоградських газетах. Це будуть 6 газет, які погодилися співпрацювати з фестивалем і кожна з груп по 5 осіб будуть прикріплені до певної редакції, і будуть працювати з дорослими журналістами, щоб вчитися майстерності писати.

Фестиваль "Медіа Фест 2" триватиме до 20 квітня, цього дня будуть підбиватись підсумки фестивалю і зокрема презентуватись командами власноруч зроблені газети.

Олександр Акименко:
- Звичайно кожна команда з цих 30 осіб, це 6 команд, буде працювати над тим, щоб створити свою власну газету. Це буде проста газета на аркушах паперу А4, буде приблизно 8 листків та кожна команда буде працювати над іміджем своєї газети, випускати її, потім розтиражуємо її. В фіналі будемо презентувати усім, хто завітають до нас в Кіровоградський державний педагогічний університет.

Отож майбутні журналісти за цей час можуть не тільки навчитись, а й попрактикуватись у журналісткій справі. До того ж, стажуючи у газетах, дехто з студентів можливо знайде собі місто роботи.


Bookmark and Share