3000 молодих людей з України буде щорічно за державної підтримки навчатися в кращих ВУЗах світу


3000 молодих людей з України буде щорічно за державної підтримки навчатися та стажуватися в кращих ВУЗах світу – про це сьогодні на круглому столі „Сучасна політична ситуація в Україні: сподівання і реалії” в Національній Академії Наук заявив державний секретар Президента Олександр Зінченко, - „ми звернемося за допомогою в усі фонди...” сказав він доповідаючи по темі „Політична ситуація в Україні: оцінка і корекція соціально-політичної стратегії”. Він також зазначив, що в Україні щорічно навчаються 6-7 тис. студентів з Китаю і це є прикладом для наслідування. Також Олександр Олексійович поінформував, що держава взяла курс на збільшення державного замовлення і кількість студентів що навчаються за державний кошт буде перевищувати 50%.
Сенсаційною була заява про те, що в Україні буде щорічно навчатися 700 молодих людей з Іраку і це і буде нашою гуманітарною допомогою цій країні. Участь в круглому столі взяли науковці, представники обласних державних адміністрацій.
Ймовірніше за все, круглий стіл став першим кроком влади по скасуванню „конституційної реформи” прийнятої під час президентських виборів.
Задавалося питання і про долю НАН України. Зінченко із здивуванням зустрів питання про закривання Академії і сказав що й мови про це не може бути. А отже, це означає що кількатижневі затримки з виплатами стипендій аспірантам чийсь сірий ПР ?

Сергій Орел,
www.fri.net.ua

Bookmark and Share