Діканєв: Ми намагалися звернути увагу влади на нагальні проблеми студенства


Як зазначив голова Львівської обласної організації «Молодіжний Союз Наша Україна» Юрій Діканєв, - «Ми дуже добре розуміємо потребу співпраці між політичною партією та припартійною молодіжною організацією. На Львівщині така співпраця була задекларована ще під час підготовки до позачергових парламентських виборів. Львівський осередок “Молодіжного Союзу” брав активну участь у роботі виборчого штабу “молодіжок” Блоку «Наша Україна – Народна Самооборона».


"Під час роботи штабу ми напрацювали Програму Блоку молодіжок. Ця Програма основана на побажаннях та ідеях громадсько активних молодих людей Львова та області.

Ми намагалися звернути увагу влади на нагальні проблеми студенства. Перед нами стояло конкретне завдання – напрацювати Програму, кожен пункт якої відповідав би вирішенню актуальної проблеми.

На мою думку, нам це вдалося. Тим паче, що Програма не залишилася лише на словах. Під час прес-конференції для львівських журналістів, ми підписали зобов’язання щодо виконання пунктів Програми молодіжних організацій БНУНСу.

Крім лідерів “молодіжок” угоду-зобов’язання підписали кандидати у депутати від БНУ-НС. Ми підтримуємо ініціативи «Народного Союзу Наша Україна», тому залюбки будемо і далі долучатися до діяльності партії!»", - сказав Діканєв.

Джерело: Молодіжна правда


Bookmark and Share