У Черкасах школа впровадила власну освітню систему в Інтернет


Тепер зареєстровані користувачі можуть знайомитися з освітніми програмами, навчальними планами викладачів, рівнем успішності й станом відвідуваності учнів через Інтернет. Про це повідомляють у прес-службі Черкаського міськвиконкому.

У школі створена замкнута телевізійна й комп'ютерна локальна мережа, до якої входить 20 телевізорів, 35 комп'ютерів, шкільний сервер з навчальної й науково пізнавальною інформацією (400 Гб), навчальні фільми переведені в цифровий формат. В 20 шкільних кабінетах працюють комп'ютери з видачею інформації, скомпонованої за кафедрами та предметами, на великі телевізійні екрани, які пов'язані локальною мережею із центральним сервером. Обладнано автоматизовані робочі місця заступників директів школи, секретаря, бібліотекаря, методичного кабінету.

Нещодавно було придбане спеціалізоване вітчизняне програмне забезпечення, на базі якого був створений локальний ресурс. Після введення індивідуального пароля батьки можуть подивитися на оцінки дитини. За словами директора школи Валерія Добровольского, за навчанням своїх дітей тепер можуть стежити навіть ті батьки, які працюють в Італії.Bookmark and Share