«Молодіжний Союз Наша Україна» заявляє про ганебне порушення прав людини в Російській Федерації


Після примусового проходження медичної комісії було прийнято рішення про його призов до армії в якості рядового на термін до1,5 року.

Як заявив Голова ВМГО “Молодіжний Союз Наша Україна” Степан БАРНА, - “Таке рішення є комічним і, водночас, абсурдним, оскільки Олег Козловський в 2005 році закінчив військову кафедру Московського державного університету і атестований до офіцерського складу – йому має буди присвоєне звання лейтенанта запасу. Крім того, Олег Козловський продовжує своє навчання в магістратурі. Й нарешті, Олег Козловський має посттравматичну варикозну хворобу нижніх кінцівок з патологією кровообігу поверхневих й глибоких вен”.

Степан БАРНА зазначив, що ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна» вбачає в діях посадових осіб військового комісаріату м. Москви ознаки зловживання службовим становищем і звертається до Генеральної Прокуратури РФ з вимогою забезпечити повернення Олега Козловського на свободу із незаконного «призову» до Збройних Сил РФ, а також притягнути до кримінальної відповідальності всіх винних у незаконному обмеженні свободи Олега Козловського.Bookmark and Share