НА ЧЕРКАЩИНІ ПОЧНУТЬ ШУКАТИ ТАЛАНОВИТИХ ДІТЕЙ


За словами заступника начальника управління у справах молоді та спорту Черкаської ОДА Максима Зеленського, щорічні плани роботи управління формуються на основі проектів молодіжних громадських організацій, які пропонують свої шляхи подолання різних проблем у молодіжному середовищі. Одним із найпріоритетніших напрямків наразі є боротьба з негативними проявами у молодіжному середовищі – поширенням алкоголізму, наркоманії, хвороб, що передаються статевим шляхом. Цьогоріч молодіжні НГО подали багато проектів щодо патріотичного виховання молоді, студентського самоврядування, підготовки до родинного життя. Одним із проектів, які допомагатиме втілювати у життя управління у справах молоді та спорту, є саме проект „Школи краси „Гармонія”, спрямований на створення нових та підтримку вже існуючих творчих колективів, розвиток творчого потенціалу дітей та молоді регіону.
За словами голови правління міської громадської організації „Школа краси „Гармонія” Ірини Малицької, на Черкащині дуже багато талановитих дітей, що у майбутньому можуть сформувати гармонійно розвинену еліту нашого суспільства – необхідно лише їх віднайти і підтримати. „Школа краси „Гармонія” систематично проводить на Черкащині конкурси краси і таланту, відбіркові тури до всеукраїнських і міжнародних конкурсів - і, за словами Ірини Маліцької, сьогодні в області є вже до 50 дітей-переможців та фіналістів конкурсів, що представляли Черкащину на всеукраїнському рівні. Саме дівчинка зі Сміли стала володаркою Гран-прі конкурсу «Маленька міс світу», а Гран-прі конкурсу «Маленькі Король та Королева Світу» дістались маленькій мешканці Золотоноші.
За участю цих та інших дітей у Черкасах наступного року і планують зняти фільм-оперу за мотивами «Мухи-цокотухи» Корнія Чуковського. Всі ролі у фільмі виконуватимуть обдаровані діти, що у такій формі вдосконалюватимуть мистецтво акторської майстерності. На думку Ірини Маліцької, фільм-казка продовжить традицію радянських дитячих фільмів, доброї наївності яких бракує сучасним, переважно закордонним фільмам для дітей. Презентацію фільму вже заплановано на 8 березня - як подарунок для мам маленьких акторів, і наразі знято його перші кадри.

Їх змогли побачити учасники Новорічного шоу-фестивалю, який 23 грудня провела у Черкасах „Школа краси „Гармонія”. Сцена фестивалю поєднала талановитих дітей та дитячі колективи, які співали, танцювали, представляли колекції одягу та зіркове шоу пародій. Творче підведення підсумків річної роботи дитячих та молодіжних колективів області, що відбулось на Черкащині вперше, організатори хочуть зробити передноворічною традицією.
На думку Ірини Маліцької, кожен такий крок є новою можливістю показати дітям, наскільки може бути привабливим життя, не пов’язане з вулицею - принади якої щедро пропагують однолітки і телебачення. «Якщо вчасно показати дітям цей, кращий бік життя, вони зроблять правильний вибір – і наше суспільство матиме менше соціальних проблем і більше справді «золотої» молоді», - констатувала Ірина Маліцька.
Bookmark and Share