«КИЇВСТАР» ВЛАШТОВУЄ СПРАВЖНЄ НОВОРІЧНЕ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ - СИРІТ!


«Вихованці нашої школи з нетерпінням чекають на новорічні свята. Для них особливо важливо зустріти зимові канікули у родинному колі, серед людей, що їх підтримують, приділяють увагу та піклуються про них. Важливо відчути наближення свята, почути дзвін чарівних дзвіночків. Всі діти чекають на захоплюючу казку зі справжнім Дідом Морозом, Снігуркою, подарунками та веселощами», - говорить Василь Левченко, директор Житомирської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів.

Наталія Дадівєріна, менеджер зі зв’язків з громадськістю Київського регіонального управління «Київстар»: «Всі ми знаємо, що діти – це наша радість та гордість. Дбаючи про них, наша компанія робить свій внесок у майбутнє України. «Київстар» допомагає дітям, позбавленим батьківської опіки, відчути себе у колі сім’ї та побувати у справжній новорічній казці. Для нас важливо, щоб свято подарувало незабутні спогади нашим маленьким підопічним на весь наступний рік, а також дозволило проявити свої таланти під час різноманітних конкурсів, адже у Житомирській загальноосвітній школі-інтернаті живуть надзвичайно талановиті та працьовиті діти. Цього року ми будемо разом із малечою наряджати новорічну ялинку, веселитись та дивитись чудовий мультфільм «Рататуй». Авжеж не обійдеться без подарунків - співробітники компанії особисто від себе – за власний кошт зібрали багато цікавих книжок, а книга, як відомо, це найкращий подарунок».

Компанія «Київстар» чотири роки поспіль реалізовує загальнонаціональну ініціативу «Для людей, для країни!». Завдяки реалізації програми в різних областях України дитячі будинки та інтернати отримують не тільки матеріальну допомогу, але і моральну підтримку від компанії «Київстар». Головна мета даного проекту – реалізувати дитячі мрії, приділити увагу та турботу, яку так потребують наймолодші мешканці України. Національний мобільний оператор «Київстар» - соціально відповідальна компанія, чия благодійна діяльність може слугувати прикладом для інших українських бізнес-структур. А об’єднані зусилля соціально свідомих компаній зможуть змінити на краще життя дітей України, - нашого з Вами майбутнього. «Київстар» - для людей, для країни!


За додатковою інформацією звертайтеся
до менеджера зі зв’язків з громадськістю Наталії Дадівєріної
тел. 8 067220 78 77 , e-mail: Nataliyа.Dadiverina@kyivstar.net
www.kyivstar.net, www.djuice.com.ua, www.starport.com.uaДовідка
загальнонаціональна соціальна ініціатива «Для людей, для країни!»
Сімейний мобільний оператор «Київстар»
м. ЖИТОМИР

Широкомасштабна соціальна ініціатива «Для людей, для країни!» компанії «Київстар» реалізується вже чотири роки. Мета ініціативи – створити для людей, що потребують від суспільства особливої турботи та підтримки, умови для повноцінного життя, самоствердження, впевненості у завтрашньому дні.
Загальнонаціональна соціальна ініціатива «Для людей, для країни!» це:
 системна матеріальна підтримка 15 дитячих будинків та 11 геріатричних пансіонатів по всій Україні;
 підтримка закладів культури, мистецтва, інтелектуального дозвілля. Зокрема, «Київстар» опікується такими пізнавальними сімейними місцями відпочинку як зоопарки (Києва, Одеси, Харкова, Миколаєва, Мени) та найбільшим в СНД дельфінарієм у м. Одеса. Також в рамках соціальної ініціативи «Для людей, для країни!» - Житомирський музей космонавтики було обладнано стерео-кінотеатром. Все, що збагачує українську душу інтелектуально та духовно, все, що зміцнює сімейні традиції - повинно процвітати та має мати підтримку не лише з боку держави, а й з боку свідомого українського бізнесу. Саме так діє «Київстар» - для людей, для країни!;
 програма підтримки українського студентства – ВІДПОВІДНО ДО ЯКОЇ 54 талановитих українських студенти з 9-ти технічних вузів України протягом 2006-2007 навчального року отримуватимуть іменні стипендії від компанії «Київстар»;
 програма допомоги соціальної адаптації інвалідів, в рамках якої надається допомога, а також спеціалізоване обладнання реабілітаційним центрам, реабілітаційним навчальним закладам, благодійним фондам;
 щорічний всеукраїнський шкільний Чемпіонат з футболу «DJUICE-ГОЛ».
В рамках програми «компанія «Київстар» допомагає 19 дитячим будинкам, а саме:
1. Київській школі-інтернату №3 для дітей-сиріт;
2. Києво-Святошинському районному дитячому будинку змішаного типу в м. Боярка;
3. Чернігівській спецшколі-інтернату для дітей з заниженим зором;
4. Черкаському обласному будинку дитини;
5. Житомирській загально освітній школі I-II ступеню;
6. Брацлавській школі-інтернат для дітей-сиріт т та дітей, позбавлених батьківської опіки;
7. Староприлуцькій допоміжній школі-інтернат;
8. Одеській школі-інтернату для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки;
9. Харківській загальноосвітній санаторній школі-інтернату I-III ступеню для дітей, хворих на цукровий діабет;
10. Дніпропетровській обласній дитячо-юнацькій спортивній спецшколі для дітей-інвалідів Параолімпійського резерву;
11. Донецькій загальноосвітній школі-інтернату I-III ступеню № 1 для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки;
12. Володимир-Волинській школі-інтернату I-III ступеню для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки;
13. Республіканській загальноосвітній школі-інтернату I-II ступеню в с. Соколине (Крим);
14. Херсонській школі-інтернату №1 імені Т.Г. Шевченка;
15. Миколаївській школі-інтернату №5 для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки;
16. Одеській школі-інтернату №4;
17. Кіровоградській спеціальній загальноосвітній школі-інтернату для дітей-інвалідів №2;
18. Криворізькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернату для дітей-інвалідів №1;;
19. Запорізькому дитячому інтернату №8.
Програма «Для людей, для країни!» передбачає не тільки надання матеріальної допомоги дитячим закладам, в яких живуть та навчаються діти-сироти, але й організацію та проведення для них цікавих та захоплюючих заходів, веселих свят із врученням подарунків, розширення можливостей осягнути оточуючий світ та вчитися нового, усвідомлюючи себе повноцінними членами суспільства.
Піклуючись про дітей, позбавлених батьківської опіки, компанія «Київстар» допомагає вирішити питання їхньої освіти. У дитячих будинках «Київстар» відкрив комп’ютерні класи, облаштував їх меблями та технікою. Крім цього, компанія мобільного зв’язку забезпечила і якісне навчання дітей комп’ютерної грамоти.
«Київстар» - сімейний мобільний оператор України, соціально-відповідальна компанія, яка в 2008 році, і надалі працюватиме заради кращого майбутнього країни та кожного її мешканця зокрема!


За додатковою інформацією звертайтеся
до менеджера зі зв’язків з громадськістю Наталії Дадівєріної
тел. 8 067220 78 77 , e-mail: Nataliyа.Dadiverina@kyivstar.net
www.kyivstar.net, www.djuice.com.ua, www.starport.com.ua

Bookmark and Share