„Кубок Пам’яті Героїв”


У турнірі брали участь такі молодіжні громадські організації: Молодіжний націоналістичний конгрес, Християнсько-демократичний союз молоді, Спілка української молоді в Україні, Молодіжна Українська Народна Рада (МУНРА), ГО „Патріот України” та футбольна фен-фірма „Чорні вовки”. Переважна більшість гравців турніру є студентами київських ВНЗ, вік гравців складав від 17 до 25 років.

В результаті напруженої боротьби Кубок здобула команда Християнсько-Демократичного союзу молоді, яка у фіналі перемогла команду «Патріота України» з рахунком 1:0.

“Міська влада із задоволенням підтримала проведення цього турніру. Нам приємно, що молодіжні організації самі ініціюють та організовують заходи, які водночас покращують взаємовідносини між ними, популяризують здоровий спосіб життя та вшановують пам’ять героїв України”, - заявив начальник Головного управління у справах сім’ї та молоді КМДА Сергій Березенко.
“Ми ставили за мету налагодити кращі стосунки між молодіжними громадькими організаціями, і ми цього досягли. Крім того, турнір цього року був приурочений 100 річниці народження Романа Шухевича, тобто це також було вшанування з нашого боку пам'яті Головного командира УПА Шухевича“, - заявив один з ініціаторів турніру Сергій Пархоменко.

Ініціаторами турніру виступили Київська міська організація Молодіжного Націоналістичного Конгресу та Християнстко-демократичний союз молоді, за сприяння Головного управління у справах сім’ї дітей та молоді та Головного управління фізичного виховання і спорту КМДА


Bookmark and Share