ЗАВЕРШУЄТЬСЯ АКЦІЯ "СВЯТИЙ МИКОЛАЙ - ДІТЯМ"


На першому етапі до акції приєднались та допомогли зібрати подарунки наступні навчальні заклади: ЗОШ № 14, де Святому Миколаю допомагали Бабич Анастасія та Гальченко Яна, ЗОШ № 19 та Яцко Марія, ЗОШ № 1 і Ситюк Юлія, ЗОШ № 2 і Цапенко Юлія, ЗОШ № 3 і Бутенко Аліна, гімназія № 5 і Захаренко Настя, гімназія № 6 і Бабенко Валерія, ЗОШ № 7 і Крамаренко Євгенія, ЗОШ № 9, ліцей №11, ЗОШ № 12 і Шаталова Альона, ЗОШ № 13 і Петренко Віктор, ЗОШ №16 і Шелефонтюк Аня, ЗОШ № 20 і Мироненко Ліза, ЗОШ № 22, ЗОШ № 23, ЗОШ № 24 і Сябо Олександр, колегіум № 25 і Аюпова Ліля, ЗОШ № 28 і Строкань Аня та Груздева Аня, ЗОШ №29 та ЗОШ №31.

Також до акції долучились вищі навчальні заклади, такі як: Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій та управління і Шиховцова Анастасія, Кременчуцька філія Відкритого міжнародного університету розвитку людини „Україна” і Проценко Антон, Кременчуцький льотний коледж і Лозенко Аня.

Другий етап пройшов з 13 по 19 грудня у магазинах нашого міста: „Змішторг”, „Дипломат”, „Кошик”, „Евріка”,„Мінімаркет 99”, „Простор”, „Весна” (Крюків), „Гоша”, „Сударь”, „Малятко” та „Бджілка”, де по чотири години вдень стояли волонтери, які інформували відвідувачів магазину про акцію та пропонували придбати подарунок з асортименту магазину. Найбільше на запропоноване відгукнулися люди старшого віку та пенсіонери, які мають дітей або онуків та розуміють, наскільки ці подарунки важливі для дітей. За тиждень у зазначених магазинах було зібрано дуже багато смачних подарунків, бо саме цей товар є найбільш популярним перед Новим роком. Так було зібрано понад сто кілограмів цукерок та солодких новорічних подарунків, багато печива та шоколаду.

Третій етап відбувся 20 грудня у нічному клубі “Зебра”, де у рамках акції “Святий Миколай - дітям” з 17:00 до 21:00 відбувся благодійний вечір для учнівської молоді, а з 22:00 - для студентів. Зайти в нічний клуб можна було лише з іграшкою. На вечір завітало близько 400 молодих людей, яким не байдужа доля дітей-сиріт. Крім молоді благодійну акцію в цей день підтримали і дорослі, серед яких можна було побачити депутатів міської ради О. Уріна та В. Надошу, члена міськвиконкому В. Чурсіна, директора ЦССМ В. Малецького та інших.

21 грудня приміщення Молодіжного Парламенту Кременчука, яке тимчасово стало місцевим офісом Святого Миколая, перетворилося на справжню фабрику іграшок з такою великою їх кількістю і такою різноманітністю. Організаторам знадобилось три дні, щоб перебрати всі зібрані подарунки та підготувати їх для передачі маленьким дітям.
26 грудня о 15:00 у великому залі Кременчуцької міської ради відбудеться офіційне підведення підсумків акції та нагородження всіх тих, хто був не байдужим та активно допомагав проводити благодійну акцію “Святий Миколай - дітям”.

Світлана Пищита,
голова Кременчуцького міського комітету молодіжних організаційBookmark and Share