Іршавщина на три дні стала «столицею» молодих соціалістів


Після літнього табору СМС на Одещині, де за липень навчалося і відпочивало 300 молодих соціалістів, відвідини Закарпаття фактично стали зимовим табором СМС. Адже і тут, п’ятдесят п’ять активістів не лише працювали, але й відвідали чимало цікавих місць і познайомилися з нашим краєм.

Так, на наступний після приїзду день, СМСці відвідали оленячу ферму в селі Іза Хустського району та страусину у місті Хуст. По дорозі звідти молоді соціалісти спільно з першим секретарем ЗОК СПУ Іваном Свистаком вшанували героїв Карпатської України на Красному Полі, поклавши квіти до меморіалу.

Того ж дня молоді соціалісти відправилися до Берегова. Тут група розділилася на дві. Перша вирушила привітати з наступаючими новорічними святами вихованців Берегівської спеціалізованої школи-інтернат. Всі її вихованці отримали смачні подарунки та разом з СМС повеселилися і поспівали. А друга група відвідала термальні басейни.

Наступного дня актив СМС дізнався як працювали закарпатські ковалі триста років тому. Завітавши до Лисичева, молодь відвідала єдину в Україні водяну кузню Гамора, унікальну пам’ятку ковальської справи, яка була збудована у ХІХ століття.

Всі учасники заходу залишилися задоволеними і сповненими вражень. Дехто зізнався, що не чекав такої гостинності, насиченості програми та нового відкритого для себе. ЦК СМС відзначило високий рівень організації заходу, яку виконували обком СМС спільно з Іршавською СМС. Особисто було відзначено роботу голови Іршавської РО СМС Олександра Дешка та керівника депутатської групи СПУ в Іршавській міській раді Олега Козенюка.

Закриваючи табір, голова ВМГО СМС Денис Волошин зазначив, що зимовий табір вкотре засвідчив, що молоді соціалісти вміють не лише працювати, але й відпочивати. Голова ЗОО СМС Василь Граб, в свою чергу, сказав: «Для нас велика честь першими організовувати зимовий табір та приймати представників з усієї України. А ще тішить те, що красу Закарпаття та його гостинність оцінили всі наші колеги».

Олександр Коробко
тел. 8 095 647 0924
e-mail: o-korobko@mail.ru

Bookmark and Share