Представники адміністрацій вищих навчальних закладів Луцька знайомилися зі студентським самоврядуванням


Участь у семінарі взяли представники дев’яти вищих навчальних закладів. Це, зокрема, координатори студентського самоврядування Волинського національного університету імені Лесі Українки та Волинського інституту імені В’ячеслава Липинського Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП), викладачі Волинського інституту економіки та менеджменту та Луцького гуманітарного університету, заступники директорів та інші представники адміністрацій Луцького базового медичного коледжу, Луцького педагогічного коледжу, Волинського технікуму Національного університету харчових технологій, Технічного коледжу Луцького державного технічного університету, Луцького вищого професійного училища.

Експертами з питань діяльності студентського самоврядування виступили Дмитро Кулібаба, радник Міністра освіти і науки України з питань студентського самоврядування та Сергій Адамчук, член Колегії Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки України. Гостем семінару був Сергій Решетов, представник Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Метою семінару було підвищення рівня розуміння та лояльності до студентського самоврядування зі сторони адміністрацій ВНЗ. Під час заходу піднімались питання про роль та функції студентського самоврядування у ВНЗ, можливості для взаємовигідної співпраці ОСС та адміністрацій університетів, студентське самоврядування в країнах Євросоюзу та його роль при переході до Болонського процесу, політику МОіН України зі студентського самоврядування.

Також учасники проекту мали змогу обмінятися досвідом функціонування органів студентського самоврядування та співробітництва з керівництвом у їхньому навчальному закладі.

Для характеристики семінару можна навести дві тези, що були підтримані усіма його учасниками. А саме, що "студентське самоврядування повинно готувати особистість" та, що "слід чітко в законодавстві визначити повноваження студентського самоврядування, бо без цього результату не буде".

За результатами заходу можна зробити висновок, що студенти тих ВНЗ, представники яких були на семінарі, можуть сміливо братися за серйозну роботу з розвитку студентського самоврядування, адже в їх керівництва є чітке бачення потрібності таких інституцій.

Додаткова інформація:
19 грудня 2007 р. ВОМГО "Асоціація Молодих Реформаторів (АМоРе)" провела свою XII звітно-виборну конференцію. Було оновлено склад Ради та Контрольно-ревізійної комісії організації. А головою АМоРе знову було обрано Михайла Шелепа.

Прес-служба АМоРе
Асоціація Молодих Реформаторів (АМоРе)
43016, м. Луцьк, вул. Ковельська, 2, каб.6 (4-й пов.), тел. (0332) 78-82-89, факс 78-82-90, E-mail: amore.volyn@gmail.com
Bookmark and Share