Новини Житомирщини


21 червня у Житомирі заступник голови облдержадміністрації М.Черненко провів нараду, під час якої розглянуто питання про підготовку щодо відзначення 100-річчя від дня народження С.П. Корольова. Зокрема, про можливість передачі музею космонавтики ім.С.Корольова ракети Р1, запровадження відповідних рубрик у друкованих та електронних ЗМІ про підготовку до ювілею, проведення в бібліотеках та навчальних закладах області слухань на дану тематику тощо.


* * *


21 червня у Житомирі відбулось засідання “круглого столу” на тему: “Шляхи удосконалення порядку реєстрації молодіжних громадських організацій”. Участь у заході взяли: начальник управління по зв’язках з громадськістю облдержадміністрації М.Сюравчик, депутат Житомирської облради М.Крук, депутат Закарпатської облради О.Солонтай, представники органів юстиції, молодіжних громадських організацій (МГО). Обговорено переваги і недоліки, шляхи удосконалення і спрощення порядку реєстрації МГО. Учасники заходу внесли пропозиції щодо вдосконалення нормативної бази з процедури реєстрації МГО, ліквідації колізій між документами про порядок реєстрації. Обговорення проходило в режимі Всеукраїнського телемосту між учасниками “круглих столів” Житомира, Чернігова, Хмельницького, який був організований за сприяння ВАТ “Укртелеком”.


* * *


21 червня у Житомирі, на базі Житомирського прикордонного загону, відбулось відкриття триденних навчань командирів підрозділів Державної прикордонної служби України. Участь у заході взяли: голова Адміністрації Державної прикордонної служби М.Литвин, голова облради І.Синявська, перший заступник голови облдержадміністрації В.Загривий.


* * *


20 червня у Житомирі відбулась телефонна “гаряча лінія” облдержадміністрації. На запитання жителів області відповідала начальник служби у справах неповнолітніх облдержадміністрації О.Савельєва. Дано ґрунтовні відповіді на запитання щодо створення, фінансування дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей; пільг при вступі до навчальних закладів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; порядку усиновлення дітей тощо.


* * *


21 червня заступник голови облдержадміністрації Р.Будник здійснив виїзний особистий прийом громадян в Лугинському районі. Звернення громадян, здебільшого, стосувались соціально-побутових проблем. Окремі питання вирішені безпосередньо на місці, щодо інших – дані конкретні доручення для негайного вирішення.


* * *


20 червня у смт Першотравенськ Овруцького району відбулась зустріч керівництва Овруцької МДПІ з трудовим колективом ВАТ ГЗК “Кварцит” щодо роз’яснення державної політики України у сфері європейської інтеграції, удосконалення податкового законодавства з метою адаптації до законодавства ЄС.

Bookmark and Share