Конференція пам'яті Вячеслава Чорновола "Великий Лідер - великої Нації"


Тому КОМГО «Молодий Народний Рух», за підтримки управління у справах сімї, молоді та спорту ОДА та КОО "Народного Руху України" провів конференцію «Великий Лідер – великої Нації», на якій були розглянуті різні погляди і думки стосовно життя і діяльності Чороновола В.М.

Серед виступаючих були лідери Кіровоградських організацій "Народний Рух України" та «Молодий Народий Рух» Дмитро Сінченко та Володимир Фоменко, а також гість - голова Всеукраїської громадської організації «Спілки молодих політологів України» Андрій Єременко. Учасниками конференції стали представники громадсько-активної національно-свідомої студентської молоді з різних ВНЗ Кіровограду.

Після проведення конференції відбувся перегляд фільму "Той, що пробудив камяну державу", та було проведено його обговорення у неформальній атмосфері.

Підсумком проведення заходу стало прийняття резолюції, в якій учасники конференції вимагали від влади увічнити пам’ять видатного українця – героя України Вячеслава Чорновола, назвавши на його честь одну з центральних вулиць Кіровограду та встановивши йому пам’ятник в центрі міста, продовжити справу В’ячеслава Максимовича, за яку він боровся все своє життя – збудувати Українську Україну та розслідувати обставини його загибелі.

Свій коментар надав голова КОО Молодого Народного Руху, заступник голови КОО Народного Руху України Дмитро Сінченко: «Я вітаю ініціативу Президента про відзначення 70-ї річниці з дня народження В’ячеслава Максимовича на загальнонаціональному рівні – такі дати не можна забувати, а справи наших Героїв ми зобов’язані продовжувати! Я докладатиму всі свої сили для того, щоб справа В’ячеслава Чорновола не була забута, щоб Українська Держава досягла тих висот, на які вона заслуговує!!!»

Конференція відбулась 20 грудня 2007 року у приміщені Кіровоградського Національного Технічного Університету (зала вченої ради).

З повагою
Прес-служба КОО Молодого Народного Руху
Кіровоградська обласна молодіжна громадська організація
“Молодий Народний Рух”

м. Кіровоград, вул. Володарського 61,
тел. 8-050-564-14-54, 8 (0522) 32-08-15
сайт: mnr.org.ua, e-mail: mc_life@rambler.ru


Bookmark and Share