Депутат Чернівецької міської учнівської ради здобув призове місце в інтелектуальній грі…


Нещодавно депутат Чернівецької міської учнівської ради, учень 11-А класу ліцею №1 Анатолій Фесюк повернувся з міста Києва. Там він представляв учнівську молодь Буковини в інтелект-шоу “LG-Еврика”, здобувши перемогу в першому турі конкурсу. Анатолій поділився з нами своїми враженнями про гру:
«Як і багато інших школярів, які люблять інтелектуальні програми, я неодноразово передивлявся на телеканалі “Інтер” захоплюючу гру “LG-Еврика”. На якомусь етапі я відчув, що маю достатній рівень знань, щоб взяти участь в цих змаганнях. Тож влітку 2004 року я подав заявку на участь у грі. У жовтні 2004 року мене запросили в м.Київ для проходження відбіркового туру.
Відбір проходив доволі серйозно. Спочатку треба було письмово дати відповіді на 50 запитань, різних за тематикою і досить складних. Далі була співбесіда із спеціальною комісією, де я усно відповідав на запитання перед камерою. В результаті із майже двохсот учасників відбіркового туру право брати участь у передачі отримало лише сорок п’ять чоловік.
Мені пощастило і я також опинився у списку учасників гри “LG-Еврика”. Однією з умов подальшої гри було те, що в програмі зі мною мав брати участь хтось із батьків. Я вирішив, що це буде моя мама Світлана Анатоліївна.
28 січня 2005 року ми приїхали до Києва, за день до запису передачі. Приємним був той факт, що проїзд і проживання в готелі оплачували організатори передачі. Загалом же умови для підготовки до запису передачі та відпочинку були створені нормальні.
Запис передачі відбувався 29 січня і тривав дві години. Моїми суперниками були школярі з м.Рівне, м.Коростень, м.Заліщики.
На початку гри всі учасники помітно хвилювалися, тому треба було максимально зібратися думками, щоб швидко давати правильні відповіді на запитання. І це мені вдалося. Я почав лідирувати майже на “старті” і утримував першість до кінця гри.
Гра була цікава та захоплююча. Ведучі передачі, всім добре відомі Ігор Кондратюк та Любочка, створили невимушену, доброзичливу атмосферу гри.
З вдячністю хочу сказати, що добре зіграла моя мама на заключному етапі гри у конкурсі “Підказка”. Вона дала правильні відповіді майже на всі загадані картинки і цим примножила мій успішний виступ. В результаті я став переможцем тижня інтелект-шоу “LG- Еврика”.
За умовами гри переможець тижня повинен був далі боротися за звання “переможець місяця”. Тому через 10 хвилин я уже знову стояв за червоною стійкою і брав участь у наступному турі. У фіналі місяця брали участь лише юнаки. Тож нашу чоловічу компанію прикрасила незрівнянна співачка Гайтана.
На жаль, уже на початку передачі я відчув певну втому, тому що багато зусиль та енергії було затрачено в попередній грі. А для відновлення сил десяти хвилин перерви між передачами, звичайно, замало. Тому я не зумів утримати лідерство на цьому етапі. Але, вважаю, виступив достойно.
Родзинкою гри місязця була співачка Гайтана. Тому кожен із гравців отримав приємне незабутнє враження від гри з нею. Вона виявляла радість та симпатію до кожного з нас. По закінченню передачі доброзичливо роздавала всім бажаючим автографи та фотографувалася з нами на згадку.
Детально ознайомитися з цікавою грою я пропоную увімкнувши телевізор 10 квітня. В цей день на телеканалі “Інтер” в інтелект-шоу “LG-Еврика” ви зможете за мене вболівати.
Хочу зазначити, що за умовами гри приз – телевізор, який я виборов, буде подарований Чернівецькому міському ліцею №1, в якому я навчаюсь в 11-А класі. І цей подарунок я із задоволенням зроблю для своїх вчителів, друзів, однокласників та майбутніх ліцеїстів. Хай буде добра згадка і пам’ять про те, що шлях до інтелектуальних перемог починається із шкільного порогу.»
Депутатській корпус Чернівецької міської учнівської ради та активісти громадських організації, що розташовані в Товаристві «Український Народний Дім в Чернівцях» вітають свого колегу Анатолія Фесюка із здобуттям призового місця та гідним представленням чернівецької молоді в інтелектуальній грі «LG-Еврика» в м. Києві.

ПРЕС – ЦЕНТР
Чернівецької міської учнівської ради

Bookmark and Share