Студенти першого курсу Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі вимагають до кінця тижня видати студентські квитки, адже ситуація вже є не просто загрозливою, а непристойною


Ректору Українського державного
університету фінансів та міжнародної торгівлі
професору, д.ю.н. Покрещуку О.О.

студентів першого курсу УДУФМТ


Скарга

Студенти першого курсу Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі вимагають до кінця тижня видати студентські квитки, адже ситуація вже є не просто загрозливою, а непристойною.
06 листопада 2007 року старостами трьох груп факультету правознавства та міжнародних відносин було подано доповідну записку на Ваше ім’я, яка була зареєстрована за № 138 (копія додається). Жодної відповіді надано не було, хоча це прямо суперечить положенням статей 14, 19, 20 Закону України «Про звернення громадян».
Статтею 13 Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді» встановлено, що будь-які прямі або непрямі обмеження прав і свобод молоді є протиправними і тягнуть за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством. Саме це вже відбувається протягом чотирьох місяців. Відповідно до пункту 3 цієї ж статті неправомірні рішення (а так само і бездіяльність) можуть бути оскаржені у встановленому порядку у суді.
За статтею 32 Закону України «Про вищу освіту» керівник навчального закладу вирішує питання діяльності вищого навчального закладу (у частині забезпечення документами про освіту випускників бакалаврату та студентськими квитками першокурсників), є розпорядником його майна та коштів, відповідає за провадження освітньої та фінансово-господарської діяльності. Наразі ми бачимо бездіяльність стосовно цих напрямків.
Порушуються права студентів, закріплені у статті 54 Закону України «Про вищу освіту», які мають забезпечуватися не в останню чергу і наявністю студентських квитків, тобто документів, які засвідчують приналежність особи до студентів певного ВНЗ.
Виходячи з вищенаведеного та враховуючи кричущу ситуацію, вимагаємо до кінця грудня місяця, а саме до 29 грудня 2007 року, забезпечити студентів, які вже навчаються чотири місяці студентськими квитками.

Додаток: на 2-х аркушах.
«24» грудня 2007 року
З повагою,
Студентська рада УДУФМТ


Bookmark and Share