Відбулась установча конференція молодіжної організації «Демократична спілка студентів «Студентська платформа»


«Студенти повинні активніше впливати на життя свого навчального закладу. І це повинно бути зафіксовано на рівні законодавства. Ми не мусимо зупинятись на досягнутому: наші законопроекти щодо відміни оподаткування працюючих студентів, збереження пільгового проїзду студентів під час літніх канікул, залучення студентського самоврядування до прийняття управлінських рішень у навчальних закладах, гарантування першого робочого місця молодому спеціалісту – лише частково забезпечують студентські потреби. Необхідна чітка стратегія вирішення нагальних студентських питань» – заявив голова Громадської ради вчених і працівників освіти України (ГРОНУ) Станіслав НІКОЛАЄНКО на установчій конференції «Студентської платформи»

Президентом «Студентської платформи» обрали Володимира Шемаєв, аспіранта Національного інституту проблем міжнародної безпеки.

«Я переконаний, що ми створили міцний важіль впливу студентських колективів на інститути державної влади. Наша ініціативність, досвід та уміння є запорукою успіху спільної справи на благо студентства України» - сказав президент «Студентської платформи» Володимир Шемаєв.

Новостворена рада організації прийняла план роботи та затвердила ряд заходів загальноукраїнського масштабу, а саме: звернення до Уряду та Верховної України щодо внесення змін до проекту бюджету на 2008 рік та проведення інформаційної кампанії в регіонах «Студентська платформа».

Контакти:
dss.ukraine@gmail.com
8-050-953-54-88

Самая актуальная информация заработок форекс на тут.

Bookmark and Share