Допоможемо дітям разом


Метою цієї акції був збір коштів на придбання медичного обладнання для реанімаційного відділення обласної дитячої лікарні. Не секрет, що рівень смертності новонароджених у нашій країні просто катастрофічний. Акція проходила за підтримки Міністерства охорони здоров’я України Всеукраїнськими партнерами виступили мережа супермаркетів «Сільпо» та НАДРА БАНК. У нашому ж місті до акції долучилися такі громадські організації: Вінницька міська організація ВМГО «Фундація регіональних ініціатив»,
Вінницька обласна молодіжна громадська організація «ФОНД СТУДЕНТСЬКИХ ІНІЦІАТИВ», благодійний фонд «БРИГАНТИНА» та обласна організація «ЕКОЛІГА».

Загалом у заході прийняли участь 15 молодих та активних людей. Збір коштів проводився протягом п’яти годин у одному з міських супермаркетів «Сільпо». Результат – близько 2 тисяч(!) зібраних гривень, що підуть на допомогу маленьким діткам, квіточкам нашого життя, яким потрібно допомогти розцвісти, розкритися! Від акції залишились лише приємні враження, адже більшість покупців з розумінням ставилися до проблеми. Гроші, на відміну від того, як я сподівалася, не доводилось вимагати, інколи навіть не треба було нічого пояснювати, достатньо було лише посміхнутися як у благодійній скриньці вже лежала чергова пожертва. Залишається надіятись, що ця надія не згасне і ті малюки, що так того потребують, отримають право на життя!

І наостанок хочеться подякувати всім тим, хто не пройшов того дня осторонь! ВЕЛИКЕ ВАМ СПАСИБІ!!!!
Bookmark and Share