Свято краси на економічному факультеті


Коли ж членів журі представили, дійшла черга й до учасниць. Тільки розповідати про себе довелось самим, адже представити себе було першим завданням конкурсу. Тож 9 учасниць-красунь: Дар’я Герасименко, Олена Кирилюк, Дар’я Коломієць, Кристина Лисенко, Ганна Марченко, Стеценко Юлія, Дар’я Терещук, Ялина Нетека, Марина Рожко взялися завойовувати серця залу та журі, представляючи власне ”я“. Але найбільше учасниці розкрили свої таланти в конкурсі “Мої таланти”. Дівчата співали, танцювали, влаштовували маленькі театральні дійства. Глядачі були у захваті.

Оскільки обирали Міс економістку, то без економіки не обійшлося. Одним із завдань конкурсів було признання в коханні економічними термінами. Такого повороту подій не очікували навіть самі студенти. Зізнання більшості учасниць були віршованими. Погодьтеся, підібрати риму до таких слів як, наприклад, “бізнес-план”, “девальвація”, “інфляція”, “дебет”, “економічний зріст” не просто. Та й признавалися у коханні не вигаданим образам. Скажімо, Юлія Стеценко своє зізнання адресувала Прем’єр-міністру України Юрію Єханурову, а Дар’я Коломієць – декану економічного факультету Віктору Базилевичу.
Перевіряли економічні знання і під час останнього конкурсу. Навіть, стоячи на сцені у вечірніх сукнях, конкурсантки змушені були відповідати на каверзно-економічні запитання ведучих. Але в цьому був великий плюс, бо і глядачі, і члени журі переконались, що дівчата не лише вродливі, елегантні, а й дуже розумні.

Результатів конкурсу довелося чекати довгенько. Але всі розуміли, що членам журі не так просто вибрати найкращу студентку. Хвилин за 15 дівчата знову вийшли на сцену, а голова журі Віктор Базилевич оголосив результати конкурсу. Міс економісткою 2005 року стала Кристина Лисенко, студентка другого курсу спеціальності “Економіка підприємництва”. Глядачі свої симпатії віддали Юлії Стеценко, вона і стала Міс глядацьких симпатій.


Тетяна Воротняк, Прес-центрBookmark and Share