Голова Кіровоградської обласної організації СМПУ виступив тренером у школі молодого політика


У рамках школи пан Сінченко навчав слухачів мистецтву політичних дебатів, провів ролеву гру «Вибори молодіжної республіки», а також виступив тренером з гри «Мафія».

Також під час навчання молоді політики мали можливість прослухати лекції запрошених гостей школи, серед яких були голова Народного Руху України Борис Тарасюк, голова Молодого Народного Руху Іван Кролько, речник УПЦ (Київського патріархату) Євстратій та інші. Тематика лекцій стосувалась таких аспектів як ідеологія партій, політична ситуації в Україні, студентське самоврядування, духовність, державний устрій. Відбувся й колективний перегляд фільмів про Молодий Народний Рух та В’ячеслава Чорновола.

Кожен з учасників школи отримав «Абетку молодого політика», видану за підтримки Міжнародного республіканського інституту. А найактивніші учасники були нагороджені призами від організаторів. Також по закінченні школи всі майбутні молоді політики виявили бажання вступити до Молодого народного Руху й отримали членські квитки, які одночасно є й картками «Євро < 26».

У своєму коментарі подій Дмитро Сінченко зазначив: «У ролі тренера я виступав уперше, адже до цього був просто досвідченим гравцем. Свій досвід я використовував переважно у судах, політиці, прямих ефірах на телебаченні та радіо. А тут довелось викладати, і це, відверто кажучи, надзвичайно сподобалось. Думаю, у майбутньому я продовжувати працювати у цьому напрямку, передаючи досвід наступному поколінню політиків, які є дуже перспективними. також дуже приємно, що організатори створили атмосферу ідейності, емоційного піднесення, патріотизму, які я востаннє відчував під час перебування у наметовому містечку «Пори» на Контрактовій площі у Києві перед та у перші дні помаранчевої революції.»

Bookmark and Share