Вифлеємський Вогонь в Ужгороді пластуни передали дитячому санаторію «Малятко»


Санаторій «Малятко» знаходиться біля Ужгорода в с. Оноківці і є єдиним на Закарпатті закладом такого типу.

Пластуни завітали до дітей на свято новорічної ялинки. Були тут і діти з Вільшанського (Хустський р-н) дитячого будинку-інтернату, які знаходяться на оздоровленні та профілактиці.

Разом з дітьми були присутні на святі й усі вихователі та деякі батьки.

Софія Будник, Голова Станиці Ужгород: «Пластуни на Закарпатті вперше мають можливість передати Святий Вогонь з Вифлеєму в заклад подібного типу. Раніше ми передавали переважно цекровним громадам, знайомим, родичам, друзям. Для нас це великий крок уперед і можливість подарувати радість і тепло найменшим діткам, деколи навіть з обмеженими фізичними здібностями. Це можливість подарувати їм маленьке свято…».

Галина Іванівна Мороз, Головний лікар: «Для мене особисто і для нас усіх передача Вогню – дуже важливий момент. Я сама була в Єрусалимі і знаю де горить Вогонь. А те, що пластунам випала нагода вперше передати його саме нам – радує і тишить весь колектив санаторію. Адже, зважаючи на специфіку, на дітей, які тут перебувають, кожен вихователь, кожен лікар – в душі добрий християнин і шанує Бога й живе за Його заповідями. Ми намагаємося виховувати дітей саме так. Цей Вогонь – маленький вогник добра, котрий починає палати в серцях дітей вже тепер, змалечку».

Джерело: ст.пл. Андрій Ребрик, ЦМ, станиця Ужгород

Bookmark and Share

Замена роликов пианино капитальный ремонт пианино.