«Громадські організації проти поновлення Галини Головенець на посаді голови Профспілок України у Волинській області»


Під стінами Луцького міськрайонного суду у Волинській області громадські організації м. Луцька – Національний Альянс, «Пора!» та Асоціація Молодих Реформаторів – влаштували пікет, що тривав з 11:00 до 12:00 години. В цей час там відбувалося засідання по справі Галини Іванівни Головенець.
Пані Головенець до листопада 2004 року обіймала посаду голови Федерації профспілок України у Волинській області й активно підтримувала кандидата у Президенти України Віктора Федоровича Януковича. Її було усунено з посади під час Помаранчевої революції за зловживання службовими обов’язками. Новим головою було обрано Івана Івановича Карпомиза. Тепер Головенець Г.І. подала скаргу щодо незаконності звільнення та вимагає поновити її на цій посаді.
Представники громадських організацій м. Луцька категорично проти задоволення цієї скарги. Пікет відбувався під гаслами: «Суд не допустив Януковича – суд не допустить Головенець!», «Головенець – до кримінальної відповідальності за розвал профспілок!», «Судді! Захистіть профспілки від Головенець!», «Головенець – на пенсію. Молодь – до роботи в профспілках!».
Суд відкладено. Наступне засідання відбудеться о 14:30 15 квітня 2005 року.

Лишневець Тетяна
тел. +38-097-963-58-01
Інформаційний відділ
Волинської обласної організації
«Національний Альянс»

Bookmark and Share