Заява МЦПІ суперечить фундаментальним принципам демократії – Білов


«Закривати будь-які громадські об’єднання за неподання звітів – є неприпустимим. Крім того у системі державного контролю і так існує система накладання штрафних санкцій за такі порушення, існують контролюючі органи і так далі. На щастя ми живемо в демократичній країні, і останні роки громадський сектор не зазнає утиску з боку влади. У цій ситуації вимога одного громадського об’єднання ліквідувати інші, швидше схожа на невдалу спробу спотвореної боротьби з конкурентами, ніж на ініціативу навести лад у столичному третьому секторі», - зазначає Віктор Білов.

«Потрібно ініціювати та впроваджувати власні проекти направлені на вдосконалення молодіжної політики у нашому місті, а не контролювати те, як це роблять інші. Ми переконані, що у столиці є досить багато активних та дієвих організацій, що працюють у різних напрямках та втілюють у життя власні ініціативи. Безперечно є й ті, що існують лише на папері. Але як, непрацююча організація може перешкоджати іншій організації реалізувати якусь власну ініціативу, є для нас не зрозумілим. Можливо, Молодіжному Центру політики та інформації, і Михайлу Шкуріну зокрема, варто більше уваги приділяти власним проектам, а не намагатися проконтролювати роботу інших», - зауважив голова Київської «молодіжки».

Нагадаємо, що Молодіжний Центр політики та інформації виступив з заявою про початок інвентаризації діяльності молодіжних громадських організацій Києва. За результатами перевірки МЦПІ планує ініціювати закриття тих організацій, які на їх думку працюватимуть не достатньо активно.

ВСЕУКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
“МОЛОДІЖНИЙ СОЮЗ НАША УКРАЇНА”
КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
01034, м. Київ тел. (044) 207-05-84
вул. Володимирська, 49а e-mail: kvmsnu@ou.org.ua

Bookmark and Share